Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Кой кара стария MLМнения?


  • Please log in to reply
6 мнения по тази тема

#1 durexxx

durexxx

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 8 Мнения:

Публикувано 05 септември 2007 - 11:54

Какви са ви мненията за ML '99 . В различни статий четох че го изкрват не точно боклук, но бил с много лошо качество и дрънкали пласмаси и тем подобни, което много ме разочарова :closed-topic: Вярни ли са тези работи и какво ви е мненито за този SUV , плюсове минуси и т.н.
  • 0

#2 top

top

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2098 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes SL350 2010 316hp
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 05 септември 2007 - 12:14

Какви са ви мненията за ML '99 . В различни статий четох че го изкрват не точно боклук, но бил с много лошо качество и дрънкали пласмаси и тем подобни, което много ме разочарова :closed-topic: Вярни ли са тези работи и какво ви е мненито за този SUV , плюсове минуси и т.н.


Това е стария преди фейслифта и от личен опит с такъв джип впечатленията са ми че са използвали много евтини материали за интериора и също някои неща по електрониката са дефектни и се чупят машинките на ел скъклата и други досадни проблеми прави просто вътре не е направен на нивото което трябва да бъде един мерцедес. Качеството му наистина е ниско с тия пластмаси отвътре. Трябваше да му сменям и двата фара защото старите толкова бяха потъмнели че светеше някакво мизерно жълто на къси, сложих му кристални с лупи и стана много добре. Аз ако си купувам ML ще бъде 270 CDI и ще е от 2002г. нагоре.
  • 0

#3 W140

W140

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4552 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:фото, музика, пътувания
  • Автомобил:
    Двуколка '87

Публикувано 05 септември 2007 - 20:45

здрасти, питай колегата skoti
той има МЛ 270
може да ти каже впечатленията си
  • 0
=> W140 <=
"Jeder Tag ist ein neuer Anfang, jede Nacht eine neue Versuchung."
Галерия W140
Публикувано изображение

#4 skoti

skoti

    Advanced member

  • Потребители на форума
  • 129 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 10 септември 2007 - 21:58

Ако си взимаш МЛ ,след 2002 да е,тия първите са големи кенефи, то и затова са толкова евтини.Колегата ТОР ти е споменал за некой дразнещи неща от първите бройки.
  • 0

#5 durexxx

durexxx

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 8 Мнения:

Публикувано 22 септември 2007 - 21:31

Имам един въпрос за скоростите, те са автоматик. Въпроса е какъв режим на каране са 1 2 3 4.
Мерси :)
  • 0

#6 ml500

ml500

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 149 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ

Публикувано 23 септември 2007 - 08:40

Дрънкат тия пластмаси дето са сваляни и слагани от новобранци-майстори в БГ. Ние в нашето семейство имаме 3 МЛ-а. Първите два са 98-ма година и са 320-218 к.с. и почти нищо не хлопа вътре/все пак са на 9 години/. Третият е моя, МЛ-500-306 к.с. и е също толкова пластмасов отвътре, колкото и старите и след няколко години ще се поразхлопа поне колкото дъртите. Карал съм и един дето беше 2003-та година и не виждам какво различно в интериора виждате та да е по-добър от тези дето са 98-ма година, само дето имаше новия климатроник и тук-таме някоя екстричка и еър-бегче в повече. Сполед мен , ако колата е карана от душманин със 100 км/час през софийските дупки, ще се разтропат пластмасите, ако ще и да е Ролс-Ройс. Досега не сме сменяли нито една машинка за сваляне на джамовете , ама може и да е въпрос на късмет. Иначе преди 1 година имах е-класа /230 бензин-150 к.с./ 97-ма година и точно това ми се прецака , но беше евтино и ми го оправиха за 15 мин. в Балканстар.
  • 0

#7 borisoff13

borisoff13

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 5 Мнения:

Публикувано 17 октомври 2007 - 22:13

Здравейте!Някой има ли представа колко е разхода на гориво на ML 230 бензин?
  • 0




1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни