Към съдържанието

  •  

Снимка

съвет


  • Please log in to reply
15 мнения по тази тема

#1 BADGANAKA

BADGANAKA

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 6 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:софиа

Публикувано 28 август 2007 - 18:04

http://img.data.bg/i...l_id=yrne31#img

дали е добър този двигател? значи има малко тревичка щото от доста време не е каран иначе е бил перфектен само да се постегне малко . от приател монтиор е които поддържа и нашия мерцедес 123 ( на баща ми и маика ми ) японски двигател 2000 кубика ще харчи горе долу 7 нафта на 100 . така ли е или леко е послагал оня ? :)
  • 0

#2 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 28 август 2007 - 19:23

Ами добър си е мотора като гледам няма липси по него,но колектора го издава,че е на милиард км.
Бягай далеч от този "мъртвец" :closed-topic:
  • 0

#3 LYNX

LYNX

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2380 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 28 август 2007 - 19:58

Ами добър си е мотора като гледам няма липси по него,но колектора го издава,че е на милиард км.
Бягай далеч от този "мъртвец" :closed-topic:

Виж цвета на преден ляв калник!
Тва бая бакшиш е събрало!
  • 0

#4 DJ FUNKY

DJ FUNKY

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2660 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    C 220 Т CDI Sport 1999 г. W 124 300 D Turbo 1992 г.

Публикувано 28 август 2007 - 20:12

японски двигател :blink: :kill_myself:
  • 0
Публикувано изображение
СИРОМАХ DJ , ЖИВ ДЯВОЛ !!!!!
DON`T FUCK WITH MODERATORS!
MY FACEBOOK
http://stara-sofia.com/
Гласувайте за доброто име на "Мерцедес - Бенц Клуб България" В БГ ТОП
Публикувано изображение

#5 BADGANAKA

BADGANAKA

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 6 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:софиа

Публикувано 28 август 2007 - 21:12

така каза човека ... а колата от много време не е карана и е позастояла доста ... тои сега ще я боядиса и би трябвало да придобие приличен вид дано излезе хубава че ... ;(
  • 0

#6 hektor

hektor

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1751 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Гера/София
  • Автомобил:
    Alfa Romeo 147 1.6 ts

Публикувано 28 август 2007 - 22:03

японски двигател :blink: :kill_myself:



Що бе Фъне японските двигатели са доста добри!? Чувал съм добри отзиви от приятели собственици на коли. Инак колега не мисля,че точно този японец ти трябва. Пък едно боядисване няма да оправи двигателя. Но все пак трябва да си види на място!
  • 0
Sky каза:Ела да сръбнеш от извора!

" Ау ми врътнеш един Биг Бен ма! Ни моа, боли ме главата!"

#7 EvilLION

EvilLION

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 53 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 29 август 2007 - 00:25

Колеги невиждам какви проблеми виждате по този двигател. Момичето казва че не е пален от доста време. Нормално е колекторите да са ръждясали. Това не е критерий че двигателят неструва. Относно калника BADGANAKA каза че човека от когото ще вземат колата ще я приведе в приличен външен вид. Къв е проблема дори да е бита. Нали ще е оправена. Ако мотора работи добре няма проблеми. Само трябва да се огледа как е ходовата част.
  • 0

#8 rumenski

rumenski

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 187 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив

Публикувано 29 август 2007 - 08:10

колега,викни 1 поп и 2-ма циганина с лопати и го погребете тоя мъртвец...
  • 0

#9 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 29 август 2007 - 08:18

японския двигател е един сериозен плюс, не ще и дума - работи като японски часовник.

Преди време в един реномиран магазин си купувах крушки за арматурното табло, и оня вика - ето- оригинални - японски крушки.

- За мерцедес ли бе?

- Да, оригинални

И аз като го питах точно от фабриката на Мерцедес за малки крушки в Токио ли са , и оня се усети че го бъзикам и се изправи зад тезгяха.
Платих и си тръгнах
Беше с две глави по-висок и 40 кила повече от мене..

Вени тези Японски крушки за били от някой тунинг кит да знаеш.Дръпнатите си падат по изчепеняци.То май в Япония само японки се произвеждат вече,но тове е друга тема.
BADGANAKA дано ти потегнат добре колата и да си я караш с удоволствие.
За тези парички можеше и по читава да вземеш.
Успех
  • 0

#10 caki

caki

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 501 Мнения:
  • Град:Разград
  • Интереси:коли,тенис и ...
  • Автомобил:
    Mercedes 190 Е
    Mercedes 200 CE

Публикувано 29 август 2007 - 08:21

Лично за мен една кола се попилява много повече когато не се кара. Зависи и каква е цената в крайна сметка но това което се вижда . . .
  • 0

#11 willy555

willy555

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 798 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W124 E 200 T, 1993г., 136 к.с.

Публикувано 29 август 2007 - 08:52

BADGANAK, мисля, че не обърна внимание на поста на LYNX. Била ли е такси колата?
  • 0

#12 BADGANAKA

BADGANAKA

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 6 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:софиа

Публикувано 29 август 2007 - 19:53

BADGANAK, мисля, че не обърна внимание на поста на LYNX. Била ли е такси колата?


колата е била такси но не с този двигател . карана е от човека като такси после онзи двигател е заминал и е сложен този двигател и е дадена колата на сина на човека ( този от които я купувам ) и тои я е карал известно време докато си купил друга кола - http://img.data.bg/i...l_id=llwip7#img

ето такъв цвят сам си избрал мисля че добре ще и седи ... дано излезе читава. колкото до ходовата част тя е екстра.
  • 0

#13 Lorinser

Lorinser

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 5339 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    --Първият в БГ C124 CE500 M117-V8 Custom.
    --W126 260SE 1988

Публикувано 29 август 2007 - 20:04

е няма по-грозно от пожарникарски мерцедес. всичко друго, но не и ярко червено. лично мнение
цветът на мерцедес е черен, ако нямаш климатик, сив или сив металик пак е добре, абе всичко освен червено. просто хром и червено, не се съчетават добре, а също и с бяло
  • 0

#14 BADGANAKA

BADGANAKA

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 6 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:софиа

Публикувано 29 август 2007 - 20:19

ясно ... не знам ще помисля още малко.черно не искам щото надали ще отива много много на стара кола ... ще изглейда кат катафалка ... :)
  • 0

#15 Lorinser

Lorinser

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 5339 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    --Първият в БГ C124 CE500 M117-V8 Custom.
    --W126 260SE 1988

Публикувано 30 август 2007 - 00:46

ясно ... не знам ще помисля още малко.черно не искам щото надали ще отива много много на стара кола ... ще изглейда кат катафалка ... :)


е ок, щом приемаш съвети! в никав случай червено или бяло, по добре розово отколкото тези цветове. това 124 ли е?? поразрови се в мобилето и разгледай 124ките. виж кои са най-скъпи, какви цветове са, и ще разбереш кой е твоя цвят. на 124, НАЙ-МНОГО седи тъмно синьото, почти черно. не е нужно да е металик, но е добре ако имаш повече кинти. аз имах 124 и беше фантастична красота като се излъска и пастира. другите цветове на тази кола са черно, сребърно и различните му нюанси, и накрая тъмнозелено, което на мен не ми харесва толкова. тъмните цветове много утиват на мерцедес, защото по него има много хром, и контраста който се получава, подчертава елита и престижа на МЕРЦЕДЕС
  • 0




2 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 2 гости, 0 анонимни