Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Предупреждение - гуми WanliДа се избягват на всяка цена!!!


  • Please log in to reply
1 отговор на тази тема

#1 Само Дизел

Само Дизел

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 929 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Германия

Публикувано 30 март 2006 - 12:03

Колеги, понеже знам, че у нас все се търси нещо "по-тънко", искам да ви предупредя за китайските гуми Wanli. Не знам дали вече ги има на пазара, но ще дойдат със сигурност, понеже са много евтини и изглеждат съвсем, като истински.
Значи, тия гуми за пълна катастрофа. По-добре си сложете галоши 3-та употреба, отколкото тези ментета.
В последните тестове на летни гуми на немския Аутобилд, единственият коментар за тези гуми беше - "не искаме дори да ги споменаваме повече". Ще спомена само спирачният път, който с тези гуми е с десетина метра по-дълъг отколкото този на едни добри гуми. Правете си сметката.
  • 0
Mercedes-Benz - защото животът е твърде кратък.
'91 S124 300 TD Turbodiesel OM603

#2 sky

sky

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2135 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София;Казанлък
  • Автомобил:
    190E 2.3

Публикувано 30 март 2006 - 21:53

Колеги, понеже знам, че у нас все се търси нещо "по-тънко", искам да ви предупредя за китайските гуми Wanli. Не знам дали вече ги има на пазара, но ще дойдат със сигурност, понеже са много евтини и изглеждат съвсем, като истински.
Значи, тия гуми за пълна катастрофа. По-добре си сложете галоши 3-та употреба, отколкото тези ментета.
В последните тестове на летни гуми на немския Аутобилд, единственият коментар за тези гуми беше - "не искаме дори да ги споменаваме повече". Ще спомена само спирачният път, който с тези гуми е с десетина метра по-дълъг отколкото този на едни добри гуми. Правете си сметката.

Мерси за информацията.Да си призная даже не съм ги чувам :rolleyes:
  • 0
Публикувано изображение




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни