Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

В170 W245 - Придърпване и неравномерна робота при студен двигател на ниски обороти


  • Please log in to reply
Няма други мнения в тази тема

#1 Владимир

Владимир

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 1 Мнения:
  • Град:Шумен
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz B 180

Публикувано 13 юли 2023 - 15:55

В170 W245 - Придърпване и неравномерна робота при студен двигател на ниски обороти.
Здравейте!
От 2018г. карам бензин/газ МБ В 170, 116к.с., ръчна ск. к. w245 / 09.2005г. Имам проблем от около три месеца. При стартиране на двигатела предърпва, работи неравномерно, понякога трудно ускорява. Проблема е един и същи и при работа на бензин, и на газ. След покачване на температурата на двигаделя на 70-80 градуса всичко се нормализира, проблемите изчезват. Първоначално ми даваше следните грешки: Р007В.- проблем с температурен датчик, неуточнено кой; Р0079 - липсват данни, Р007Е - липсват данни, Р0300, Р0301, Р0303, Р0304 - проблем със запалването на цилиндрите;/програма inCarDoc/. Смених свещи, кабели, бобина 3-4 цилиндър и термостат/той и без това си беше за смяна-тази зима температу ата на двигателя беше max 70 градуса/. В роботата на двигателя нищо не се промени, проблема си остана. Но при тест ми дава едиствено тези грешки: Р007В, Р00F5 - липсват данни и С2А60 - липсват данни. Консултирах се и с няколко автомонтьора в нашия град/Шумен/, но без резултат.
Моля ако може някой да ми помогне, като ми каже как да оправя това прекъсване или да ми кажете за специалист, който може да отстрани проблема.
Благодаря!
  • 0




1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни