Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Централното не сработва W203 C200 kompresor 2001г.Не отключва Не пали


  • Please log in to reply
1 отговор на тази тема

#1 АмАм

АмАм

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 1 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 15 февруари 2023 - 21:37

Здравеите, колеги закъсах го :( .Централното от известно време правеше проблем ( не иска да отключва вратите ) При про продължително натискане по бутоните понякога отключваше, но сега спря изцяло. Страното е ,че ако все пак отворя с дистанционото после мога да отключа и заключа безброй пъти без проблем ( проблема е първия път да отвори ) Още по лошото е , че от 10 дена освен .че не отваря вратите след като отворя с металния ключ и влезна не иска да познае и ключа за да запали wacko.png

След много цъкане по бутоните и на двата ключа ( който са  с чисто нови батерии ) изведнъж централното сработва и си разпознача ключа и мога да запаля 

Акумулатора също ми е нов и незнам androidcry.png  Нещо се успива и в системата на централното и няма събуждане 

Ще съм благодарен ако споделите мнение или ,ако някой се е сблъсквал със същият проблем 


  • 0

#2 Subsonic

Subsonic

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 4513 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    ex W124 230E, 91
    ex W124 260E, 89
    ex S211 E320, 03
    C219 CLS500, 06

Публикувано 08 март 2023 - 12:01

Здравеите, колеги закъсах го sad.png .Централното от известно време правеше проблем ( не иска да отключва вратите ) При про продължително натискане по бутоните понякога отключваше, но сега спря изцяло. Страното е ,че ако все пак отворя с дистанционото после мога да отключа и заключа безброй пъти без проблем ( проблема е първия път да отвори ) Още по лошото е , че от 10 дена освен .че не отваря вратите след като отворя с металния ключ и влезна не иска да познае и ключа за да запали wacko.png

След много цъкане по бутоните и на двата ключа ( който са  с чисто нови батерии ) изведнъж централното сработва и си разпознача ключа и мога да запаля 

Акумулатора също ми е нов и незнам androidcry.png  Нещо се успива и в системата на централното и няма събуждане 

Ще съм благодарен ако споделите мнение или ,ако някой се е сблъсквал със същият проблем 

Вероятно имаш проблем с антенния модул на централното - намира се на в багажника
 


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни