Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Проблеми с w203 s203Проблем с парно, аудио и още 99 грешки


  • Please log in to reply
3 мнения по тази тема

#1 Iwanow05

Iwanow05

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 1 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 23 септември 2022 - 10:14

Здравейте,

 

От скоро съм собственик на w203 s203. Изчетох доста теми във форума преди да пусна моята, но се нуждая от спешна помощ.

От две седмици имам колата и смених по нея ходовата част, но се започна с други проблеми:

-При запалена кола и температура около 80 градуса колата няма парно. Духа от всяка една възможна дупка, но не и топло, а съвсем лека топлина. Силата на духане обаче варира, прекалено силно, прекалено слабо дори да съм я нагласил на 2-ра степен. За уточнение може би никога не е сменян термостат, но колата загрява прекалено бързо. Не знам вече къде да търся проблема. EC REST копчето е включено, но топлина не идва.

-Има сложена допълнителна мултимедия андройд. По информация на стария собственик " Била изключена с диагностика Audio OFF" Изобщо не знам това дали е възможно. Бутоните светят, но не и екрана. Моля за съвет или човек който се занимава с тези неща да я погледне и да си приключа мъките веднъж завинаги. 

-Когато е работила известно време и спра на едно място, колата започва да играе в оборотите за някакви секунди, след това се оправя. Казаха ми, че някакъв регулатор бил за смяна.

-Смених така наречения YAW Sensor, който се намира в багажника, трябва ли някакво обучение след това? 

-Може ли някой да ме насочи в гр.София и по точно район Младост дали има сервиз или човек който да извърши диагностика на колата, но да е задължително СТАР, останалите не ми вършат работа.

Благодаря на всички предварително и се извинявам ако нарушавам някои от правилата!


  • 0

#2 mitkofitnes

mitkofitnes

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1134 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Благоевград
  • Автомобил:
    CLK230TURBO/LPG

Публикувано 24 септември 2022 - 16:48

Ми точно човек със Стар ти трябва който може и да работи с него и ще си каже всичко

Изпратено от моят 2107113SG с помощта на Tapatalk
  • 0

#3 Subsonic

Subsonic

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 4530 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    ex W124 230E, 91
    ex W124 260E, 89
    ex S211 E320, 03
    C219 CLS500, 06

Публикувано 26 септември 2022 - 10:02

Бензин или дизел е автомобилът?

И някой с Launch може да ит помогне, но разбира се, със СТАР е най-добре.

За духалките - да не би да е на режим AUTO.

Ако искаш пиши на лично, че и аз съм в района на Младост.


  • 0

#4 kopoev1

kopoev1

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 242 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:софия
  • Автомобил:
    ML 320, МL 350, CL203

Публикувано 26 септември 2022 - 12:07

https://sites.google...ачална-страница

В Младост 2 !


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни