Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Протест срещу състоянието на пътищатаНе ви ли ПИСНА


  • Please log in to reply
11 мнения по тази тема

#1 drago

drago

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 118 Мнения:
  • Град:Варна

Публикувано 16 март 2006 - 07:01

Колегите от другите клубове смятат да организират общ протест срещу състоянието на пътищата в страната.
Предлагам да се включим, защото едва ли на някой му е приятно да кара по нашите "пътища". Пък и това си е повод за среща ;)
Ето няколко линк-а
Клуб Рено
Клуб Алфа Ромео
Клуб Фиат
Клуб БМВ
  • 0
MB W210 E230
Публикувано изображение

#2 Dezki

Dezki

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1517 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 16 март 2006 - 09:47

И на мен ми дотегна от тоя лунен пейзаж!!! :angry: Вчера ходих до Банско и обратно и такива дупки видях, и през такива дупки минах, че единственото нещо което ме възпрепятстваше да псувам като каруцар бяха хората, кито возех в едната посока. На връщане бях сам, но и псувните не помагат! Означената максимална скорост на доста места(вкл. Владая и Перник) ми се виждаше направо космическа, особено в тъмното.
Да ви кажа честно ми омръзна НЕКОЙ да ми се прави на супермен по новините и ако порине едно кучешко аку да се хвали "скромно" колко много е направил и да го докарва само на приказки и да се оплаква, че никой не му сътрудничал!!!! Повечето от нас не карат държавни автомобили или подарени такива нито сме си ги намерили на улицата, не сипваме държавно гориво и не караме с гуми,закупени от държавата и данакоплатците, а за всичко бъркаме в собствените си джобове, независимо дали ни се иска или не, дали ни прерязва през корема или ни е кеф!
Аз предлагам, като регистрираме Клуба в съда, да предложим съдействие на общината(ите) и препоръки относно състоянието на транспортната ифраструктура. Защото проблемите в България не се ограничават само с "боклуците на София" и "птичия грип".
И няма нужда да споменавам, че ми е малко през ...аха, дали ще сме в ЕС със същите пътища и прочее. Не трябва да се разчитаме само на ЕС и неговите $$, че като ни вземат и изведнъж всичко ще се оправи.( Не искам да казвам кой кого е по-възможно да оправи.)
Към настоящия момент, Ние като данакоплатци сме ощетени.
Ако се плащаше на служителите в общините за количество свършена работа, то общинарите трябваше да са в категорията на социалнослабите по доходи!
  • 0
Lancia Kappa TDS / Land-Rover 88 Series 3 FFR

#3 Capt.Vimes

Capt.Vimes

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 191 Мнения:
  • Град:Varna

Публикувано 16 март 2006 - 13:45

Колегите от другите клубове смятат да организират общ протест срещу състоянието на пътищата в страната.
Предлагам да се включим, защото едва ли на някой му е приятно да кара по нашите "пътища". Пък и това си е повод за среща ;)
Ето няколко линк-а
Клуб Рено
Клуб Алфа Ромео
Клуб Фиат
Клуб БМВ

Кацането на луната сигурно са го снимали на нашето околовръстно (на Варна). На всички горещо препоръчвам да избягват този, хм път!? :blink:

Не мога сега да изчета всичко, но съм съгласен, че някакви действия трябва да се предприемат.
  • 0

#4 sky

sky

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2135 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София;Казанлък
  • Автомобил:
    190E 2.3

Публикувано 16 март 2006 - 19:47

Незнам в тази държава дали може да се промени нещо и как трябва да се бориш ?Знам обаче ,че пътищата са ни ужасни :(
  • 0
Публикувано изображение

#5 mad_butcher

mad_butcher

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 92 Мнения:
  • Град:София, България

Публикувано 16 март 2006 - 20:22

Аз лично мисля, че не можем да направим нищичко по този въпрос. Особено силно се убеждавам в това след като днес слушах смешното интервю на бившия пожарникар (по настоящем кмет на София) - Бойко Борисоффф. :ph34r: Аз лично всеки ден ходя на работа по околвръстното шосе на София и искам да ви кажа, че като цяло улица в по-окаяно състояние в столицата едва ли има. :angry: Иначе първа работа на страшно мотивирания ни кмет беше да си асфалтира дупката на бул. България, която му пречеше да ходи на работа и всички софиянци ахнаха от радост. :angry:
  • 0
гр. София
Mercedes W124 200E
---------------------------------
Публикувано изображение

#6 KPAHK

KPAHK

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 3766 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:MLADOST CITY
  • Автомобил:
    MB E 200, 2016
    MB E 320 CDI, 2007
    Mazda3 BL, 2011
    Toyota Hilux DLX, 2007
    Punto MK1, 1998
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 17 март 2006 - 09:24

мисля че е излишно да коментираме ПАЛЯЧОТО -Бойко Борисофффр ясно е че нищо няма да направи
  • 0

#7 drago

drago

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 118 Мнения:
  • Град:Варна

Публикувано 17 март 2006 - 09:56

Оставете го бат Бойко. То пътищата в цялата страна са в окаяно положение.
  • 0
MB W210 E230
Публикувано изображение

#8 sky

sky

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2135 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София;Казанлък
  • Автомобил:
    190E 2.3

Публикувано 18 март 2006 - 19:39

Вярно е,и става все по зле :angry:
  • 0
Публикувано изображение

#9 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 22 март 2006 - 10:24

Колегите от другите клубове смятат да организират общ протест срещу състоянието на пътищата в страната.
Предлагам да се включим, защото едва ли на някой му е приятно да кара по нашите "пътища". Пък и това си е повод за среща ;)
Ето няколко линк-а
Клуб Рено
Клуб Алфа Ромео
Клуб Фиат
Клуб БМВ

Не че не съм съпричастен с проблема но Аз мисля че само със срещи нищо не ще се постигне!!!
Смятам че трябва да се приложат други мерки за справяне с деиствйтелноста.Например да обявим че няма да си плащаме пътния данък и винетките докато не се подобри пътната настилка.Другия варянт е да съдиме Общините респективно Държавата за нанесени Щети
  • 0

#10 skoti

skoti

    Advanced member

  • Потребители на форума
  • 129 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 22 март 2006 - 18:02

Гневен автопоход блокира Бургас
22 март 2006 / News.dir.bg

Близо 1500 камиони и коли участваха в едночасово протестно автошествие в Бургас заради дупките по улиците в града.


Браво !!!!
  • 0

#11 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 22 март 2006 - 18:47

Не става с протести а само с крути мерки !!!
  • 0

#12 sky

sky

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2135 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София;Казанлък
  • Автомобил:
    190E 2.3

Публикувано 22 март 2006 - 20:27

Трудно ще е само да обесня на полицай защо нямам винетка :D ,но и не ми се плащат данаци за тези срутени пътища :angry:
  • 0
Публикувано изображение




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни