Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Питане за нулиране на малкия километраж


  • Please log in to reply
3 мнения по тази тема

#1 stefan caromov

stefan caromov

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 31 Мнения:
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    W210

Публикувано 03 август 2022 - 10:24

Извинете, с тоя компютър хич не се оправям. Искам да нулирам малкият километраж, за да засека колко точно харчи на сто, но не знам как. Колата е е280 авангард комби. Друг въпрос, дали въобще компютъра отчита вярно разхода. Пише ми 10 на 100. Същатя работа с рейнджа, ту ми пише, че имам за 300 км нафта, ту след пет мин ми изписва 180 км... Нещо ми е много странно. Благодаря предварително
  • 0

#2 Subsonic

Subsonic

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 4527 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    ex W124 230E, 91
    ex W124 260E, 89
    ex S211 E320, 03
    C219 CLS500, 06

Публикувано 03 август 2022 - 22:10

За да нулираш, избери от менюто на борд компютъра "километража", който искаш да нулираш и натисни и задръж бутончето на приборното табло.

 

Оставащият пробег се изчислява на база на разхода през последните няколко км, така че много зависи как си карал. В града може да има големи вариации.


  • 0

#3 stefan caromov

stefan caromov

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 31 Мнения:
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    W210

Публикувано 04 август 2022 - 21:25

За да нулираш, избери от менюто на борд компютъра "километража", който искаш да нулираш и натисни и задръж бутончето на приборното табло.
Кое е това меню,не му хващам идеите на софта. При италианските коли е доста по просто.
Да питам и това 280 цди средно градссо принципно колко харчи, че мен нещо 13 на 100 ми се вижда бая, макар че е комби
 
Оставащият пробег се изчислява на база на разхода през последните няколко км, така че много зависи как си карал. В града може да има големи вариации.


  • 0

#4 stefan caromov

stefan caromov

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 31 Мнения:
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    W210

Публикувано 05 август 2022 - 09:09

Благодаря ви
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни