Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Преди или след фейса


  • Please log in to reply
6 мнения по тази тема

#1 mitkoo31

mitkoo31

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 92 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Сливен
  • Автомобил:
    mercedes W211 E220 CDI
    automat

Публикувано 19 февруари 2022 - 20:03

Колеги,предстои ми покупка но все още се чудя. Mодел преди фейса с редови мотор и 5G кутия или  фейсов с V-образен  и 7G  кутия.Аз се насочих към фейса заради SBC-то и други бъгове по електрониката,но тези V-образни и 7G  ме притесняват малко.


Този пост е редактиран от mitkoo31: 19 февруари 2022 - 20:08

  • 0

#2 barty

barty

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 953 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W203 C180 Kompressor the Black bird

Публикувано 19 февруари 2022 - 20:38

По-запазеният, с повече екстри, по-голям мотор и късмет! Пари ще летят при всички положения.
  • 4

#3 prokopi69

prokopi69

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 788 Мнения:
  • Град:с. Бъта
  • Автомобил:
    С220 CDI

Публикувано 20 февруари 2022 - 01:22

Е, ти сам си стигнал до правилния избор - преди фейса много проблеми, с електрониката, ръжда, ниско качество на интериорните материали, допотопните дизели, които харчат много, шумни са, проблеми със спирачките, много стотин хиляди километри, висока амортизация, таксита, италианки....
  • 0

#4 Silver BENZ

Silver BENZ

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 137 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Интереси:Mercedes AMG Petronas F1 Team
  • Автомобил:
    ex-W201 190E 2.0
    ex-W210 E290TD Elegance
    W211 E270CDI Elegance

Публикувано 26 февруари 2022 - 19:45

Въпрос на късмет, колега Митко wink.png

Моята е преди фейса, но не мога да се "похваля" с нищо от изброеното от "специалистът" по-горе. 5-степенната кутия са ми казвали, че е по-здрава, но пак е до късмет, не всеки го има. Разходът на "допотопният ми дизел" е 4,8/100 междуградско. Все така "висок" разход да ми дава си пожелавам smile.png

Успех ти пожелавам в намирането, виждал съм фейсови бангии, за които не бих дал моята в замяна дори срещу доплащане.

Слушай Барти ;)


Този пост е редактиран от Silver BENZ: 26 февруари 2022 - 19:46

  • 2

#5 prokopi69

prokopi69

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 788 Мнения:
  • Град:с. Бъта
  • Автомобил:
    С220 CDI

Публикувано 26 февруари 2022 - 21:48

Никой не те е питал за твоя екземпляр!

Със сигурност имаш ( или ЩЕ имаш ) доста проблеми с возилото ти, но явно ти е писнало да се занимаваш и за да я продадеш се започва хваленето...

Темата е за статистиката:
преди фейса само проблеми - СБЦ, калпава електроника, мрежести пайжини от Австрия, италианки дето маслото си е от завода, таксита и т.н.

Много сте ми смешни като почнете да си хвалите ръждивите милионници, когато идва ред да ги продавате.

Митко - ако имаш грам акъл, купи си фейслифтова, с много екстри, на малко километри, без ръжда, с история, в перфектно състояние, на ниска цена.

Всичко друго е: купих си 211, имам няколко въпроса......
  • 1

#6 Silver BENZ

Silver BENZ

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 137 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Интереси:Mercedes AMG Petronas F1 Team
  • Автомобил:
    ex-W201 190E 2.0
    ex-W210 E290TD Elegance
    W211 E270CDI Elegance

Публикувано 27 февруари 2022 - 14:14

Както вече казах е въпрос на късмет. И все още го твърдя. Пробвах и фейсова преди да купя моята, явно беше от изброените от теб таксита, максита и неподдържани коли. Моята е швейцарка с история и книжка, ръжда както казах няма, нововнос, втори собственик съм, нищо общо с глупостите в черепната ти кухина. Колко 211ки си имал? Аз две. Ти? Ако не си имал и просто така си чувал отстрани не знам защо се пънеш? Всъщност знам, ти си знаеш също. Статистиката ти нищо не значи, когато става дума за късмет. Нямам намерение да си продавам колата, не и следващите 5 години примерно, така че и там не позна. Караш си цетката и като си купиш форум ще казваш кой да си дава мнението и кого какво са го питали. Няма да се занимавам с теб повече, заядлив си доста към другите съм забелязал, когато не споделят мнението ти и си мислиш, че специалист по всичко критик.

Прилагам разхода си за Митко, да му станат ясни някои неща за въпросния статистик...

Прикачени файлове


Този пост е редактиран от Silver BENZ: 27 февруари 2022 - 14:27

  • 2

#7 kopoev1

kopoev1

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 242 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:софия
  • Автомобил:
    ML 320, МL 350, CL203

Публикувано 27 февруари 2022 - 19:39

Въпрос като този =Преди или след фейслифт= изобщо не съсществува ! Самото понятие го изключва.....! По подразбиране е по-добре фейслифт и всички останали подробности са доста субективни и се отнасят за определени автомобили, но не и за модела!!! Що се отнася до 5 или 7 скоростна кутия, повече доказала във времето си е 5G , но това е в БГ, защото тази кутия издържа доста дори и без особенно обслужване! Относно SBC модула, също няма място за притеснение тъй като Силвър стар го сменя безплатно, след като му изтече работния цикъл/ има разбира се изисквания/. Успех в търсенето !


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни