Към съдържанието

•  

Снимка

Любителска диагностикаКакво ползвате? Какво бихте препоръчали?

диагностика obd-2 obd-ii

• Please log in to reply
47 мнения по тази тема

#46 kopoev1

kopoev1

Чирак

• Потребители на форума
  • 63 Мнения:
  • Град:софия
  • Автомобил:
    ML 320

Публикувано Вчера, 20:23

Колега ivancho, питането ми беше отправено към Krasi Martinov ! Не знам защо влизаш в ролята на негов адвокат, но така обяснено, се разбира, че дава някакъв линк към китайски софтуер или руски тракер м но е с претенции за "хубав" софтуер!...!   Благодаря на всички отзовали се колеги, явно ще потърся други варианти- като например колега от София с С 4 ,способен да инсталира този софтуер! Безаварийни...!

Този пост е редактиран от kopoev1: Вчера, 20:25

• 0

#47 Mitakat

Mitakat

Член на МБКБ

• Членове на клуба
  • 179 Мнения:
  • Град:София
  • Интереси:Програмиране, криптовалути, онлайн инвестиране, Mercedes
  • Автомобил:
    W203, C220CDI, 2006, 110kW
    VW Golf 4, 1.6AKL, 1999, 74kW
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано Вчера, 21:38

Колеги, тая тема породи доста разпалена дискусия, което е супер :) Радвам се като виждам форума "живнал"

1 колега бутна рамо да се сдобия и аз с Xentry, но сложих 03.2020 и нещо не мога да го закача с W203-ката ми. Без значение как си избирам колата - дали по VIN или като просто избера C-klasse, то Xentry Diagnosis не отваря нищо, а ме връща към началния екран за избор на марка. Да не би да съм предобрил и да ми трябва по-стара версия, напр. 2016?

П.С: Ползвам Tactrix Openport 2.0 от АлиЕкспреса, Golden (както препоръчва готиния руснак в YouTube) :)

• 0
Мнението е като задника - всеки го има, но не бива да го показваш навсякъде. :lolsign
Posted Image

#48 kopoev1

kopoev1

Чирак

• Потребители на форума
  • 63 Мнения:
  • Град:софия
  • Автомобил:
    ML 320

Публикувано Днес, 07:57

Имам такова Ksentry 2020г с опен порт, което чете коли след 2004г . Не знам какво е твоето ,но предполагам подобно и ако 203-ката ти е по-стара няма да иска да я чете! Аз точно затова си взех С4 и сега търся софтуер за по-старите коли.....май трябва да е с ННТ преди 2018г

• 0

Also tagged with one or more of these keywords: диагностика, obd-2, obd-ii

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни