Мл320 ЦДИ 2009г.-Сервизен режим(грешка 2089)
Започната от stocom, 30 сеп 2019 - 21:42:57
1 отговор на тази тема
#1
Публикувано 30 септември 2019 - 21:42
Колеги здравейте,от няколко дни ми светна чека и явно МЛ-а влезе в сервизен режим и няма тяга,набира супер слабо и все едно педала на газта не реагира
Днес го закачих на Делфи диагностика и изкара грешка 2089(сензор за налягане на изгорели газове,волтаж твърде висок-постянно) Някой сблъсквал ли се е с този тип грешка и по-точно кой е този сензор и къде да търся проблема?Възможно ли е от този сензор да е сервизния режим на колата?Благодаря предварително
#2
Публикувано 01 октомври 2019 - 11:32
Би трябвало да е датчика на диференциално налягане на ДПФ-а. Или датчика е за смяна или ти е задръстен вече DPF-а.
1 потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни




Виж ГАРАЖА







