Jump to content

  •  

Photo
- - - - -

Проблем с парктроник


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Drunin

Drunin

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 21 Posts:
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    Mercedes w211 e320

Posted 16 June 2019 - 21:44

Здравейте, търсих сходен проблем, но не намерих решение. Парктроника ми не работи, като въобще не свети нищо по мониторите 2-та предни и задния. Бутона изобщо не свети каквото и да натисна по него. Датчици те са си на мястото. Чудя се дали може да е бушон, но не знам кой е. Търсих под задната седалка в дясно, но там нямам проблемни. Моля за съдействие. Колата е w220 s320 бензин.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users