Здравейте колеги,
Преди седмица купих една А170 бензин ,ръчни скорости и т.н.Палеше нормално но след 1—2 дена отказа.И двата ключа отключват централното,ИР работи—има лъч.Няколко пъти оставях ключа за по 10—12 Мин.на позиция 3 и след това палеше.Чистих лещите с бензин за запалка,но днес тотално отказа.Нямам идея дали EIS/EZSа разпознава ключа или е друго.Изчетох де Що има тема по чуждите форуми но имаше разнопосочни мнения по въпроса.Снощи например запали от раз още при врътването.Някакви идеи защото аз за първи път се сблъскам с такъв проблем а и Мерцедеса го гледам като “голям камик”.
Благодаря предварително.
A170 W169Помощ с запалването
Started by colt45, 14 Nov 2018 - 17:48:47
No replies to this topic
1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users












