Jump to content

  •  

Photo
- - - - -

A170 W169Помощ с запалването


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 colt45

colt45

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 1 Posts:
  • Град:London
  • Автомобил:
    A 170 W169

Posted 14 November 2018 - 17:48

Здравейте колеги,
Преди седмица купих една А170 бензин ,ръчни скорости и т.н.Палеше нормално но след 1—2 дена отказа.И двата ключа отключват централното,ИР работи—има лъч.Няколко пъти оставях ключа за по 10—12 Мин.на позиция 3 и след това палеше.Чистих лещите с бензин за запалка,но днес тотално отказа.Нямам идея дали EIS/EZSа разпознава ключа или е друго.Изчетох де Що има тема по чуждите форуми но имаше разнопосочни мнения по въпроса.Снощи например запали от раз още при врътването.Някакви идеи защото аз за първи път се сблъскам с такъв проблем а и Мерцедеса го гледам като “голям камик”.
Благодаря предварително.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users