Към съдържанието

  •  

Снимка

Чистачката се скапав дъжда както си крах към нас.


  • Please log in to reply
14 мнения по тази тема

#1 Capt.Vimes

Capt.Vimes

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 191 Мнения:
  • Град:Varna

Публикувано 01 март 2006 - 17:28

И пръскалката не бачка. Някакви идеи? Смятам да я закарам на някой сервиз да я оправи, че много не ми се занимава, но ако мога без големи усилия и аз да реша преоблема ще се си запретна ръкавите. ..
А, да - 124-ка е колата.
  • 0

#2 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 01 март 2006 - 17:50

Заповядай Инфо :D И друг път питай търсачката първо :D
  • 0

#3 Capt.Vimes

Capt.Vimes

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 191 Мнения:
  • Град:Varna

Публикувано 01 март 2006 - 18:00

Да, ама на мен ми се струва, че това е когато чистачката не се движи поради механични причини. А при мен самата чистачка се движи като бутна с ръка, не е заяла. А и не ми работи и пръскалката.

П.П. Иначе това с търсачката е добра идея :D
  • 0

#4 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 01 март 2006 - 18:07

Да, ама на мен ми се струва, че това е когато чистачката не се движи поради механични причини. А при мен самата чистачка се движи като бутна с ръка, не е заяла. А и не ми работи и пръскалката.

П.П. Иначе това с търсачката е добра идея :D

Ами щом се движи трудно или не ще да тръгне, значи има мех.проблем и скоро ще спре.Изклучвам в такъв случай ел.проблем,бушон или инсталация.Пръкалката е друг момент там причини различни могат да са.
  • 0

#5 Capt.Vimes

Capt.Vimes

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 191 Мнения:
  • Град:Varna

Публикувано 01 март 2006 - 19:43

Хм, нещо май не се рабираме добре или на мен поне така ми се струва. Чистачката не се движи зле, тя въобще не помръдва когато завъртя лостчето. Преместих я от вертикално в хоризонтално положение ръчно, като при това тя не заяждаше. А пръскалката спря по същото време по което и чистачката.
Механичен проблем имам със задната чистачка, тя само момръдва малко и спира. :(
  • 0

#6 drago

drago

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 118 Мнения:
  • Град:Варна

Публикувано 01 март 2006 - 23:23

Провери първо бушоните, после гледай за друго.
  • 0
MB W210 E230
Публикувано изображение

#7 Capt.Vimes

Capt.Vimes

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 191 Мнения:
  • Град:Varna

Публикувано 03 март 2006 - 09:16

Веднага проверих мигачите. Работеха(а и сега продължават). Чистачката не работи на нито една степен. Всъщност тя се повреди,когато беше включена на макс. Аз така или иначе трябваше да я пооправя, че нещо не чистеше съвсем както трябва.
  • 0

#8 Capt.Vimes

Capt.Vimes

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 191 Мнения:
  • Град:Varna

Публикувано 06 март 2006 - 17:27

Провери първо бушоните, после гледай за друго.

Мда, това беше. Работата е в това, че мен ме е страх да бутна нещо по колата да не стане някой фал. Стига ми, че на 3 пъти колите които карах прегряха. :blink: Ако взема и да бърникам из тях знам ли какво ще стане? :ph34r:
  • 0

#9 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 06 март 2006 - 17:46

Провери първо бушоните, после гледай за друго.

Мда, това беше. Работата е в това, че мен ме е страх да бутна нещо по колата да не стане някой фал. Стига ми, че на 3 пъти колите които карах прегряха. :blink: Ако взема и да бърникам из тях знам ли какво ще стане? :ph34r:

Ти пък ако и за едни предпазители ходиш в сервиз,малеййй :rolleyes: Ето помагач на месеца е Драго :D :D :D
  • 0

#10 drago

drago

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 118 Мнения:
  • Град:Варна

Публикувано 06 март 2006 - 17:55

:P
Това с бушоните го знам от една Омега - както вървеше и всичко по таблото замръзна в едно положение. Ходихме по майстори, елкони и т.н. и накрая един монтьор от сервиза на Опел с контролна лампа намери един изгорял бушон - голям срам брахме.
От тогава скапе ли се нещо електрическо - първо бушоните ;)
  • 0
MB W210 E230
Публикувано изображение

#11 Capt.Vimes

Capt.Vimes

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 191 Мнения:
  • Град:Varna

Публикувано 06 март 2006 - 21:20

Провери първо бушоните, после гледай за друго.

Мда, това беше. Работата е в това, че мен ме е страх да бутна нещо по колата да не стане някой фал. Стига ми, че на 3 пъти колите които карах прегряха. :blink: Ако взема и да бърникам из тях знам ли какво ще стане? :ph34r:

Ти пък ако и за едни предпазители ходиш в сервиз,малеййй :rolleyes: Ето помагач на месеца е Драго :D :D :D

E, до сервиз не се стигна. В служебния гараж веднага я оправиха. А аз тия предпазители взех да ги търся де се намират в упъването. Ама то на руски и на компютъра, и малко ме домързя да се ровя <_< Е, днес вече ги знам къде са, а и там до тях си има бележка кой за какво е( аз затова се бях разровил из книжката). Както и да е, на мен това ми е първата смяна на бушон в колата, за следващия път вече ще имам по правилен подход :)
А Драго да каже, кога ще ходи в Косер да го черпя една бира. :D.
  • 0

#12 mafiota^^^

mafiota^^^

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 172 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Dimitrovgrad
  • Автомобил:
    W124 200d 1986година
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 20 март 2006 - 18:38

И на мен чистачката преди така ми отказа оказа се изгоряла намотка на моторчето пренавиха ми го за 10лв сега е малко по шумно но за 10лв съм доволен.
  • 0
Публикувано изображение

#13 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 20 март 2006 - 18:42

И на мен чистачката преди така ми отказа оказа се изгоряла намотка на моторчето пренавиха ми го за 10лв сега е малко по шумно но за 10лв съм доволен.

Ако желаеш да помогнеш някому то опиши къде са ти я оправили за да знаят хората и да не питат ;)
  • 0

#14 mafiota^^^

mafiota^^^

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 172 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Dimitrovgrad
  • Автомобил:
    W124 200d 1986година
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 04 април 2006 - 22:39

Аз съм от Димитровград така че и да опиша къде мисля че няма да има смисъл. ;)
  • 0
Публикувано изображение

#15 mafiota^^^

mafiota^^^

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 172 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Dimitrovgrad
  • Автомобил:
    W124 200d 1986година
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 05 април 2006 - 22:06

Сериозно ли искат толко пари за пренавиване :blink: няма проблем да ми я пратите ама сигурни ли сте че е избила намотка.
  • 0
Публикувано изображение




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни