Утре ще ходя на оглед и да завеждам щети но имам няколко въпроса. При удара ми светна SRS а и на тъблото пише SRS restarting system visit workshop.
Също забелязах че задните колани са зверски стегнати и са паднали някакви черни пластмасови пъпки от тях наподобяващи ограничители. Въпроса ми е как мога да освободя задните колани?





Виж ГАРАЖА








