Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

CLK 200 или 230 без компресор


  • Please log in to reply
16 мнения по тази тема

#16 kgb777kgb

kgb777kgb

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 4 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    Mercedes E 230 + C 180 Т

Публикувано 15 юни 2016 - 09:28

Здравейте , нов съм във форума , но иначе карам Бенц от 12 години и не се сещам за нещо да се оплаквам ! Купих си една цедка комби за работа и искам да питам , има ли нещо специфично за тази –  Ц 180 бензин компресор , комби 2003 г 9 ти месец / почти 2004 / . Утре ще и сложа газов инжекцион . Колата си е читава , нищо видимо или чуващо се , като я покарам малко ще разбера подробности ! Молбата ми е ако има слаби места или проблеми да ме "светнете " предварително да внимавам за тях ! Никога не съм карал ц класа и не ги познавам , с Е класата до сега не съм имал никакви проблеми !


  • 0

К. Г. Б.   винаги ви слуша !!!


#17 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 15 юни 2016 - 12:43

Ще сменяш редовно носачи, че са кекави... иначе са здрави, няма да се счупят, просто вдигат джангър.

Aко влачи надясно след реглаж, не се филмирай, така трябва да е.

Маслата в колектора са нещо стандартно. Оправя се, огледай дали е мръсно около дебитомера, нищо че е атмосферна.

Надяваш се да не избие ръжда, ако си взел "перфектна" от Германия, Австрия или Швейцария.

Музиката едва ли ще ти е проблем, но ако не е с Comand, дори и AUX няма, иначе свири хубаво.

Някакви дреболии има понякога по климатроника, едни клапи, които не са скъпи за оправяне, но е ужасяващо разглобяване.

 

Ако е читава, няма грижи.

Дано всичко е ОК с газовата ;)


  • 0

Audi_A4_avatar.gif





1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни