Здравейте колеги. Не видях никъде проблем, подобен на моя, за това ми е интересно, дали някой друг се е сблъсквал със следния:
Преди време, колата умря като циганин - от раз. Различното от досега изчетените теми е, че при мен подгрева на свещите изобщо не светва, ако колата няма да запали. Всичко останало си работи. Като поседи така, около час - два и се оправя. Това стана, преди около 6 месеца, началото на пролетта. Закарах я при майстор, които много разбира на мерцедесите. Човека каза, че идва слаб + на едно реле като волтаж. Сложи друго реле, заварящо на по-ниско напрежение и цяло лято нямах ядове с колата. До преди малко, когато отново, без никакви индикации просто реши, че няма да запали със същите симптоми и новото реле. Майстора каза, че ако това не свърши работа, ще се наложи смяната на компютър, откъдето идва слабият + . Някой сблъсквал ли се е със същият проблем. Иначе, като сложа моето реле и дам на контакт, ако го бутна с пръст сам, колата пали и няма грижи. Но това, до момента в който тя реши, че няма да е така....




Виж ГАРАЖА









