здравейте!преди няколко дни забелязах,че LIM функцията ми не работи.когато натисна лоста за да я включа лампичката на лоста светва но не и на таблото,а преди мисля,че светеше и на таблото.На дисплея като се опитам да задам километри за ограничение ми излизат 3 черти на мястото на цифрите.Темпомата си работи без проблем.Колата е S203 220CDI 2002 год.
проблем със LIM функцията
Started by nomad78, 28 Apr 2015 - 22:41:55
No replies to this topic
1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users












