По време на движение от долу се чу един шум-румолене,като че ли нещо се влачи под колата,спрях и като я запалих изчезна,но светна акумулатора и ASR -дали динамото или нещо друго..
Проблем с A140Светна акумулатора и ASR
Started by Kiranski, 15 Apr 2014 - 18:49:03
5 replies to this topic
#1
Posted 15 April 2014 - 18:49
#2
Posted 16 April 2014 - 07:13
Може би ролка се е предала и ремъка не е на мястото? Проверете?
Вари го,печи го,бенца си е Бенц!
Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени!
#3
Posted 16 April 2014 - 20:11
Че е паднал ремъка паднал е, сменяй задължително цялата конзола с ролките и огледайте водната помпа и шайбата на коляновия вал.
#4
Posted 15 November 2014 - 10:05
Здравейте,имам проблем
Светна ми лампата за акумулатора,ей така както си карах,и след две минути волана се втвърди адски много,и много трудно се върти. Колата е А140,1998,бензин. Жена съм и нищо не разбирам,ако може някой да ми даде идея какво може да е,дали е сериозно и какво да правя.
Хубав ден ![]()
#5
Posted 15 November 2014 - 10:24
Здравейте,имам проблем
Светна ми лампата за акумулатора,ей така както си карах,и след две минути волана се втвърди адски много,и много трудно се върти. Колата е А140,1998,бензин. Жена съм и нищо не разбирам,ако може някой да ми даде идея какво може да е,дали е сериозно и какво да правя.
Хубав ден
Здрасти,
Трябва да се добереш до някой сервиз, да проверят какво се случва. Вероятно се е скъсал пистовия ремък.
The Best or Nothing
#6
Posted 15 November 2014 - 19:45
Благодаря за бързия отговор,
След много приключения стигнах до сервиза,оказа се,че съм минала през голяма локва и ремъка се е откачил
)))
Безаварийно на всички
)
1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users




View Garage








