Здравейте колеги как се сменява маслото на хидравликата на 202- ка, търсих теми, но имаше само за вида на маслото и тн.Ще съм ви благодарен ако ми помогнете.
Смяна на хидравлично масло
Started by konzoll, 18 Feb 2013 - 14:42:39
2 replies to this topic
1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users




View Garage







