Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Е420 инфо


  • Please log in to reply
3 мнения по тази тема

#1 kBa3uMogO

kBa3uMogO

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 12 Мнения:

Публикувано 16 август 2012 - 22:27

В cars.bg се продава една 420-ка от Русе и то МНОГО евтино 3999лв. Питането ми е такова, ако има някой колега от Русе да и хвърли едно око и да каже за какво иде реч, че ми е далече да отида до там.


Поздрави!
  • 0

#2 Алфонсо

Алфонсо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2773 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz C124- 92г 200CE -продаден
    Mercedes-Benz W210-97г E200 Avantgarde- продаден
    Mercedes-Benz C208- 99г CLK200 Kompressor-продаден
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 16 август 2012 - 23:12

Имаше мнения за този автомобил във форума, общо взето се оказа пълна скръб.
пп Още ме е яд за една Е430, произв 98г. нов внос, която се продаваше в cars.bg за 4600лв в гр Гоце Делчев.
Опаааа ето я, 20-ина дни по-късно, рагистрирана и то на ДВОЙНА цена... аман от тарикатчета
http://nfs.mobile.bg...0615&f1=details

Този пост е редактиран от Алфонсо: 16 август 2012 - 23:14

  • 0

#3 Bili

Bili

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 61 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Атина
  • Автомобил:
    W 210 320 cdi 2001... Nissan micra 1,4 2005

Публикувано 20 август 2012 - 14:07

Само за части, не съм сигурен и за това дали става.
Вече две години я продава, поне аз съм сигурен за толкова
Беше с румънски номера
Преди година и половина се интересувах от колата но цената беше свръх висока като за ново Бентли
Според мен се приближава към реалната цена но ще мине още малко време
  • 0

#4 Gangsta Man

Gangsta Man

    Рапeр

  • Членове на клуба
  • 3671 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:5Rich-California
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W 140 S500 L
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 20 август 2012 - 21:16

Русенската е пълен гроб !
  • 0
Публикувано изображение

By Batev




1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни