В cars.bg се продава една 420-ка от Русе и то МНОГО евтино 3999лв. Питането ми е такова, ако има някой колега от Русе да и хвърли едно око и да каже за какво иде реч, че ми е далече да отида до там.
Поздрави!
Е420 инфо
Започната от kBa3uMogO, 16 авг 2012 - 22:27:02
3 мнения по тази тема
#1
Публикувано 16 август 2012 - 22:27
#2
Публикувано 16 август 2012 - 23:12
Имаше мнения за този автомобил във форума, общо взето се оказа пълна скръб.
пп Още ме е яд за една Е430, произв 98г. нов внос, която се продаваше в cars.bg за 4600лв в гр Гоце Делчев.
Опаааа ето я, 20-ина дни по-късно, рагистрирана и то на ДВОЙНА цена... аман от тарикатчета
http://nfs.mobile.bg...0615&f1=details
пп Още ме е яд за една Е430, произв 98г. нов внос, която се продаваше в cars.bg за 4600лв в гр Гоце Делчев.
Опаааа ето я, 20-ина дни по-късно, рагистрирана и то на ДВОЙНА цена... аман от тарикатчета
http://nfs.mobile.bg...0615&f1=details
Този пост е редактиран от Алфонсо: 16 август 2012 - 23:14
#3
Публикувано 20 август 2012 - 14:07
Само за части, не съм сигурен и за това дали става.
Вече две години я продава, поне аз съм сигурен за толкова
Беше с румънски номера
Преди година и половина се интересувах от колата но цената беше свръх висока като за ново Бентли
Според мен се приближава към реалната цена но ще мине още малко време
Вече две години я продава, поне аз съм сигурен за толкова
Беше с румънски номера
Преди година и половина се интересувах от колата но цената беше свръх висока като за ново Бентли
Според мен се приближава към реалната цена но ще мине още малко време
#4
Публикувано 20 август 2012 - 21:16
Русенската е пълен гроб !

By Batev
1 потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни




Виж ГАРАЖА








