Jump to content

  •  

Photo
- - - - -

Кръводарители за Пловдив


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Angeloff

Angeloff

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 61 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    W124/ 250D, '85 - Sold
    W210/ E200 Classic, '96

Posted 20 April 2012 - 22:15

Колеги, ако има фенове на марката ни от Пловдив, които могат и имат желание да дарят кръв за предстояща операция на майка ми, обадете ми се или стрелнете на 0894360867. Благодаря ви предварително! :allhail
  • 0
Публикувано изображение

Публикувано изображение

#2 Вай Басо

Вай Басо

    Бамбашка!

  • Потребители на форума
  • 5,604 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W124 220E/E220 тотално рециклиран 2011г

    http://forums.mbclub.bg/topic/31677-/
Garage View Garage

Posted 21 April 2012 - 08:49

Пожелавам и скорошно и безпроблемно оздравяване!!! Дано всичко бъде наред!!!

Успех и късмет!!!
  • 0


Вари го,печи го,бенца си е Бенц!

 

Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени!
 


#3 K4m3n

K4m3n

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 59 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:Stuttgart

Posted 21 April 2012 - 12:24

Каква кръвна група търсим?

P.S. Оп, видях че няма значение кръвната група

Edited by K4m3n, 21 April 2012 - 12:25 .

  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users