Решението: http://www.lex.bg/bg...ldoc/2135780010
КС Обявява за противоконституционен чл. 189, ал. 13 от Закона за движението по пътищата
Started by Momchil, 12 Mar 2012 - 08:46:52
2 replies to this topic
#1
Posted 12 March 2012 - 08:46
#2
Posted 12 March 2012 - 09:15
И понеже не всички знаем закона наизуст- ето я алинея 13:
"13) (Отм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г., нова - ДВ, бр. 51 от 2007 г., предишна ал. 5, доп. - ДВ, бр. 10 от 2011 г., обявена за противоконституционна с РКС № 1 от 2012 г. - ДВ, бр. 20 от 2012 г.) Не подлежат на обжалване наказателни постановления и електронни фишове, с които е наложена глоба до 50 лв. включително."
"13) (Отм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г., нова - ДВ, бр. 51 от 2007 г., предишна ал. 5, доп. - ДВ, бр. 10 от 2011 г., обявена за противоконституционна с РКС № 1 от 2012 г. - ДВ, бр. 20 от 2012 г.) Не подлежат на обжалване наказателни постановления и електронни фишове, с които е наложена глоба до 50 лв. включително."
#3
Posted 12 March 2012 - 17:27
E-e-e-e... разгеле, родиха го.
Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
• Бабини деветини • clk.babailiica.com • наргиле •
1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users




View Garage








