Честит рожден ден на IvanW210!
Started by Blond, 10 Mar 2012 - 07:21:11
30 replies to this topic
#16
Posted 10 March 2012 - 12:07
Ч.Р.Д бъди жив и здрав Ванка.
#17
Posted 10 March 2012 - 12:12
Честито и от мен, довечера първото малко ще е за твое здраве!
#18
Posted 10 March 2012 - 12:38
Ванка Честит Рожден Ден да си жив и здрав ,много щастие,късмет,любов и всичко най-хубаво
1886г. - първият двигател с вътрешно горене и първият автомобил с двигател,
1887г. - първата кола със скоростна кутия,
1888г. - първата кола пусната в масово производство,
1901г. - първата кола с вентилатор за охлаждане на двигателя,саморегулиращ се съединител,
подредба на скоростите, която се използва и до днес, маслен радиатор,
1906г. - първата кола с 6-цилиндров състезателен двигател,
1908г. - подобрява рекорда за максимална скорост по суша,
1921г. - първата кола със спирачки на предните колела, първата туристическа кола с турбо,
1926г. - първата кола със спирачки на четирите колела,
1933г. - първата кола с многоточково окачване,
1934г. - първата "Сребърна стрела", първата аеродинамична кола пусната в масово производство,
1937г. - първата дизелова туристическа кола,
1954г. - първата туристическа кола с инжекционно впръскване на горивото, първото Гранд При Mercedes-Benz,
1957г. - първата безопасна туристическа кола,
1959г. - първата кола със зони за деформация при катастрофа,
1960г. - първата кола със "скрити" чистачки за по-добра аеродинамика,
1965г. - първият креш тест, първата кола с предпазни колани,
1968г. - първата кола с телескопична кормилна колона,
1970г. - първата дизелова кола поставила рекорд за максимална скорост
1974г. - първата кола с триточкови предпазни колани....
... 2011г. - първият камион такси - Mercedes-Benz Actros.
1887г. - първата кола със скоростна кутия,
1888г. - първата кола пусната в масово производство,
1901г. - първата кола с вентилатор за охлаждане на двигателя,саморегулиращ се съединител,
подредба на скоростите, която се използва и до днес, маслен радиатор,
1906г. - първата кола с 6-цилиндров състезателен двигател,
1908г. - подобрява рекорда за максимална скорост по суша,
1921г. - първата кола със спирачки на предните колела, първата туристическа кола с турбо,
1926г. - първата кола със спирачки на четирите колела,
1933г. - първата кола с многоточково окачване,
1934г. - първата "Сребърна стрела", първата аеродинамична кола пусната в масово производство,
1937г. - първата дизелова туристическа кола,
1954г. - първата туристическа кола с инжекционно впръскване на горивото, първото Гранд При Mercedes-Benz,
1957г. - първата безопасна туристическа кола,
1959г. - първата кола със зони за деформация при катастрофа,
1960г. - първата кола със "скрити" чистачки за по-добра аеродинамика,
1965г. - първият креш тест, първата кола с предпазни колани,
1968г. - първата кола с телескопична кормилна колона,
1970г. - първата дизелова кола поставила рекорд за максимална скорост
1974г. - първата кола с триточкови предпазни колани....
... 2011г. - първият камион такси - Mercedes-Benz Actros.
#19
Posted 10 March 2012 - 14:05
Ванка Честит Рожден Ден!
Жив и здрав!
Жив и здрав!
ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН - ПРОДАЖБА, МОНТАЖ И НАСТРОЙКА ОТ МАКС ГАЗ
http://maxgas-bg.com/
бул. Асен Йорданов 17
+359 878 14 14 60
http://maxgas-bg.com/
бул. Асен Йорданов 17
+359 878 14 14 60
#20
Posted 10 March 2012 - 15:01
Благодаря пичове!
#21
Posted 10 March 2012 - 15:07
Честито братленце 
Всичко най и най вече здраве
Както знаеш съм по 1л шишенца и съм вземал едно да не се напрегаме много много
Всичко най и най вече здраве
Както знаеш съм по 1л шишенца и съм вземал едно да не се напрегаме много много
Градушка бие - слънце пече , аз съм си братче курназ момче
#22
Posted 10 March 2012 - 15:34
Никакво напрегане!!!!Само по-много,от всичко!!!
#23
Posted 10 March 2012 - 16:44
М, някои хора спим до късно в събота, ама все пак не е късно - Честито!
Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
• Бабини деветини • clk.babailiica.com • наргиле •
#24
Posted 10 March 2012 - 17:41
Ванка , честито още веднъж 
Жив и здрав да си... и всичко най-най-хубаво на теб и всички около теб
И дай Боже скоро да ти сменим ника от Ivan W210 на Ivan W220 или Ivan W221
Жив и здрав да си... и всичко най-най-хубаво на теб и всички около теб
И дай Боже скоро да ти сменим ника от Ivan W210 на Ivan W220 или Ivan W221
Scientists have finally discovered what's wrong with the female brain : On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left...
#25
Posted 10 March 2012 - 17:46
Благодаря Ви момчета!
Марто а 2020 нема ли да е добре?!
Марто а 2020 нема ли да е добре?!
#27
Posted 10 March 2012 - 18:07
Ц.. 2020 не върви... Ще напомня повечко на Ц класа 
А все пак.. от Е .. на горе
А все пак.. от Е .. на горе
Scientists have finally discovered what's wrong with the female brain : On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left...
#28
Posted 10 March 2012 - 18:20
Фил,жив и здрав братле!
#29
Posted 12 March 2012 - 09:34
С доста закъснение Ванка, но да си жив и здрав и ти и семейството ти и всичко най-хубаво!
ex C124 220 '94
ex CL203 200 Kompressor SportCoupe '02
ex W163 270 CDI '03
ex W203 200 Kompressor '01
ex CL203 200 Kompressor SportCoupe '02
ex W163 270 CDI '03
ex W203 200 Kompressor '01
#30
Posted 12 March 2012 - 09:41
Ц.. 2020 не върви... Ще напомня повечко на Ц класа
А все пак.. от Е .. на горе
Зависи коя нула махнеш...........2020 и става 202, но ако е така 2020, отиваме на
Жив и здрав на рожденика
От Витоша по-високо нема, от Искаро по-дълбоко нема и от Мерцедес по-убаво нема...............древна шопска мъдрост!
1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users




View Garage









