Щори за странични стъкла на W140 SEL
Started by vagabond, 01 Mar 2012 - 11:54:44
21 replies to this topic
#16
Posted 01 March 2012 - 21:32
Ако си намеря щори аз махам фолиото на момента.
#17
Posted 01 March 2012 - 21:46
#18
Posted 01 March 2012 - 21:55
ЕЕе готино е като ги има особено и трите като при тебе и Лазо,а и Хари беше също с щори.
Edited by mimo160, 01 March 2012 - 21:56 .
#19
Posted 01 March 2012 - 22:01
Ти го каза.
#20
Posted 02 March 2012 - 11:36
Е това ми попадна и май е дълга база в категория авточасти в карс.бг и има щори.
http://avtochasti.cars.bg/u178291
оп още една
http://avtochasti.cars.bg/u243180
Мерси на Колегата,
Звънях им не могат да ми кажат дали ги имат.
Днес ще се разбере дали баба Меца ще я обзаведа с щорички.
#21
Posted 02 March 2012 - 13:52
Мерси на колегата mimo160!
Поръчах си щори, след което ще ми е нужна помощ и за монтажа.
Поръчах си щори, след което ще ми е нужна помощ и за монтажа.
#22
Posted 02 March 2012 - 18:22
Ако не се лъжа монтажа беше нещо елементарно,като ти пристигнат ги огледай и ще разбереш за какво иде реч.Даже май не се и дупчеше а се подпъхваха на кората или нещо такова беше.
0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users




View Garage







