Jump to content

  •  

Photo
- - - - -

Щори за странични стъкла на W140 SEL


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#16 mimo160

mimo160

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2,203 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes w221 s320 cdi
Garage View Garage

Posted 01 March 2012 - 21:32

Ако си намеря щори аз махам фолиото на момента.
  • 0

#17 mimo160

mimo160

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2,203 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes w221 s320 cdi
Garage View Garage

Posted 01 March 2012 - 21:46

:flag
  • 0

#18 mimo160

mimo160

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2,203 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes w221 s320 cdi
Garage View Garage

Posted 01 March 2012 - 21:55

ЕЕе готино е като ги има особено и трите като при тебе и Лазо,а и Хари беше също с щори.

Edited by mimo160, 01 March 2012 - 21:56 .

  • 0

#19 mimo160

mimo160

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2,203 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes w221 s320 cdi
Garage View Garage

Posted 01 March 2012 - 22:01

Ти го каза. :madcroud :D
  • 0

#20 vagabond

vagabond

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 68 Posts:
  • Град:София
  • Автомобил:
    W140 300SEL
Garage View Garage

Posted 02 March 2012 - 11:36

Е това ми попадна и май е дълга база в категория авточасти в карс.бг и има щори.
http://avtochasti.cars.bg/u178291

оп още една
http://avtochasti.cars.bg/u243180



Мерси на Колегата,
Звънях им не могат да ми кажат дали ги имат.
Днес ще се разбере дали баба Меца ще я обзаведа с щорички.
  • 0

#21 vagabond

vagabond

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 68 Posts:
  • Град:София
  • Автомобил:
    W140 300SEL
Garage View Garage

Posted 02 March 2012 - 13:52

Мерси на колегата mimo160!
Поръчах си щори, след което ще ми е нужна помощ и за монтажа.
  • 0

#22 mimo160

mimo160

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2,203 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes w221 s320 cdi
Garage View Garage

Posted 02 March 2012 - 18:22

Ако не се лъжа монтажа беше нещо елементарно,като ти пристигнат ги огледай и ще разбереш за какво иде реч.Даже май не се и дупчеше а се подпъхваха на кората или нещо такова беше.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users