Жив и здрав!
Ч.Р.Д. Бояне
Started by niki7111, 25 Feb 2012 - 06:11:47
19 replies to this topic
#17
Posted 25 February 2012 - 23:39
Жив и Здрав Боянчоооо

By Batev
#18
Posted 26 February 2012 - 00:02
Благодаря момчета! С толкова много приятели, се чувствам по-богат отвсякога!!
Да ви се връщат хубавите пожелания!
...и бензин под 2лв за всички!
Да ви се връщат хубавите пожелания!
...и бензин под 2лв за всички!
#19
Posted 26 February 2012 - 11:34
С малко закъснение...Честит празник, Боянски!
Тези, които те познаваме знаем, че си Голям човек, бъди такъв винаги!
Тези, които те познаваме знаем, че си Голям човек, бъди такъв винаги!
1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users




View Garage









