Здравейте
Имам Е300Д очиларка.При запалвани и изгасване светва жълт надпис "EDS diezel eleutronik".Някой има ли представа какъв е проблема?
въпроссистема EDS
Started by yaso, 28 Nov 2006 - 19:39:16
1 reply to this topic
1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users












