Здравейте
Имам Е300Д очиларка.При запалвани и изгасване светва жълт надпис "EDS diezel eleutronik".Някой има ли представа какъв е проблема?
въпроссистема EDS
Започната от yaso, 28 ное 2006 - 19:39:16
1 отговор на тази тема
0 потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 0 гости, 0 анонимни












