Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Не шофирайте след употреба на алкохол!ВАЖНО


  • Please log in to reply
89 мнения по тази тема

#61 mercedestoni

mercedestoni

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 258 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Автомобил:
    W124-300D, 1992 г.
    WDB1241301B737008

Публикувано 08 август 2007 - 07:34

Но на мен чесно да ви кажа ми писна от псевдо кампании не вършещи никаква работа . Не може да няма отговорни и те да се крият зад такива кампании като тази с г-н Шампиона . Министър на МВР, Началник кат , Регионални началници на КАТ, всички се крият и си траят . Неможе да няма никаква отговорност на тези на които Ние всички плащаме заплатите . То тези от КАТ станаха медийни звезди - която и телевизия да пуснеш се е изтапанил някой от тях и дава акъли . Ми нали точно на тях им плащат да осигуряват безопастност на движението ? Ние Всички ходим на работа и ако не си я вършим - довиждане и толкоз . Министъра на транспорта : София - Бургас бил пътя на смърта , ми като е толкова натоварен защо още няма магистрала и ако има такава дали ще е пътя на смърта ? Моста на река Бяла , ми 1991 от там падна румънски автобус и кво направиха наще НИЩО и затова шефа на полицията в Бяла трябваше да го обесят под моста ведно с кмета а те си намерха виновен и толкоз всичко е ок за тях самоче ако това беше се случило в Германия щяха да асфалтират реката . НЕ МОЖЕ ДА НЯМА ВИНОВНИ




П.П. Ако някой от власт имащите прочете горния пост ше си намери отговор защо хората не ходят да гласуват , ми никой не вйжда смисъл да го прави , защото от 91г до сега са се сменили сигурно 10 кмета и полицейски началника в гр. Бяла и нищо не е направено да се обезопаси тъпия мост .
  • 0

The Gods Made Heavy Metal

#62 Paulus

Paulus

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 155 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Дивият Запад
  • Автомобил:
    190D 2,5turbo '89 - sold, S203 C220CDI 150hp '04

Публикувано 08 август 2007 - 09:50

Ние българите сме неконтролируеми и правим каквото си искаме! Това си ни е манталитета! Има хора, който пият и карат една част преценяват, че са пили и внимават повече от колкото като са трезви, а другите започват да карат като Колин Макриина рали Корсика. Проблема е, че не сме научени да преценяване ситуацията според обстоятелствата на момента. Ако човек е изпил три бири и внимава няма проблем, но ако е на бутилка водка едва ли ще мисли и разсъждава трезво. Всичко е според зависи! Най-добре е да не се лети по пътищата ни, които на места са под всякаква критика, а да се трагне малко по-рано. На всички ни се налагало да караме бързо поради една или друга причина, в такива моменти човек трябва да е с повишено внимание не само към собствените си действия, но и към другите учасници в движението и пътната обстановка. Колкото и да е сигурун човек в себе си и автомобила си никога незнаеш оня от среща на колко ракии е! ;)
  • 0
Mercedes-Benz W201 190D 2,5turbo

Публикувано изображение Публикувано изображение

Публикувано изображение

#63 m_hi88

m_hi88

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 939 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Интереси:MB,Whisky,fishing...и др.
  • Автомобил:
    W123/200/1980
    ....
    и др.

Публикувано 08 август 2007 - 20:54

Значи колеги,въртим,сучим-всички държим за едно нещо-ДА СЕ СПАЗВАТ ПРАВИЛАТА!!!Щото сме пичове!..Наистина на всеки от нас обаче,се е налагало по некъв повод да ги наруши,но в общи линии сме от хората,които желаят да спазват правилата.
За съжаление обаче,по-голямата част от българите не са като нас и за това има война по пътищата...И 300 евро да станат глобите -няма да се оправим,щото сме си криво племенце-българина нема да стане щвед или немец-това е!
Има индивиди с космически доходи,които нищо не ги плаши,пък и нямат елементарен морал и ценностна система.Така че-sorry-следващите 100-200г. нема да се оправим :kill_myself:
  • 0
"Марката е като живо същество-нейният авторитет расте или се уронва все повече с течение на времето..."

#64 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 14 август 2007 - 01:53

Хванат ли те да караш пиян е 2 дни затвор,глобите са около 10 000$,ходиш на съд и ти взимат книжката като ти дават временна само от вас до бачкането и то в определини часове,хванат ли те пак КНИЖКА НЯМА,одиш пеш.

Ако караш пиян и АЗ те фрасна без да си виновен ти за катастрофата познай какво става - ВИНОВЕН СИ защото пиян не би трябвало да си на пътя,а това значи,че е нямало кого да ударя ако си спазваш правилата.
Пиян ли си е на 100% ВИНОВЕН,има ли загинал се води предумишлено,няма как да не си знаел,че пиеш или че караш,с кука не се спори - лъхни ми бе пич и айде белезниците,после в районото ти взимат проби,там си те откарват в затвора............ти дам 50 кинта и отнасяш още поне 3 дjaкпота за нарушения.

В момента в които си пусне бурканите куката се включва и камера,оди взимай,оди давай,оди по линия.............Колко е една камера и едно записващо???100 кинта,200...........?Ма няма кой да го наложи.

Фирмата която печели тарга за доставка на полицейските коли би трябвало да изпълнява някакви условия към колите - кола без камерa да не се взима,нарушение което не е заснето не е нарушение.Кво излиза???Или ме снимаш и си плащам глобите как си е реда или отиваме пред съдията - ти с празни ръце,а аз ухилен и да видим кой крив кой прав,за 5 дни ше се избият тия камери,а колко хора ще живеят няма да смятам.Не е сложно - МЕРАК се иска,някой да му стуска да го приложи,те хората са го измислили вече.
  • 0
.

#65 bibol

bibol

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 7 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:sofia

Публикувано 30 август 2007 - 14:57

<span style='color:red'>Със снимките вече го разбрах а с това да се удебелява шрифта да се сменя цвета на думите как става ???</span>

undefined остава само с дебелия шри фт

бре ще го направя някога

<span style='color:blue'>Абре аз бързо разбирам .... <_< само дето трябва много да ми се обяснява :D</span>

моа е скрит някъде аз не знам къде е
  • 0

#66 Incho

Incho

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 1 Мнения:

Публикувано 05 септември 2007 - 14:58

Naj-bezotgovornoto neshto e chovek da kara sled upotreba na alkohol.
Po-dobre da se polzva uslugata DRINK&DRIVE
Za teritorijata na Sofia znaja telephon 088 66 00 602.
Izkljuchitelno korektni shofjori.
  • 0

#67 shiki

shiki

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 797 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W 124 300D Turbo 1993 год.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 09 ноември 2007 - 19:12

НЕ НА ШОФИРАНЕТО СЛЕД УПОТРЕБА НА АЛКОХОЛ!
Много от вас биха казали, че това е глупаво но НЕ е така!
Виждал съм последствията, и бих казал, че са трагични!
Наскоро един приятел едва не се прости със живота си точно
след като се качи в тъмночервения си Голф 2 GTI след обилна почерпка
по случай Св. Валентин и после Голфа се озова в Надин, а той в ИСУЛ
с множество наранявания и едва не докара на приятелката си която НЕ беше с него (слава богу!) сърдечен удар!
ЛОШИТЕ НЕЩА СТАВАТ ЗА СЕКУНДИ И ЧЕСТО ОСТАВАТ ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ!

Затова ПИИТЕ както трябва, ОБОРОТИТЕ да са над 5000 но НЕ ГО ПРАВЕТЕ заедно!

:wacko: :wacko: :wacko:

Нещо за хора със здрави нерви и сърце! Не гледайте на пълен стомах! Помислете преди да гледате, за след това съм сигурен.
http://autoplay.ru/2...ne_smotret.html
  • 0

#68 shiki

shiki

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 797 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W 124 300D Turbo 1993 год.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 11 ноември 2007 - 09:29

Нещо за хора със здрави нерви и сърце! Не гледайте на пълен стомах! Помислете преди да гледате, за след това съм сигурен.
http://autoplay.ru/2...ne_smotret.html

Махнали са ги, покъртващи натурални снимки на части от хора, събрани на купчини, черва, глави и т.н. Отрезвяващо на макс!
  • 0

#69 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 11 декември 2007 - 11:51

Катастрофа на магистрала Тракия 18+
  • 0

#70 grosmaster

grosmaster

    Фен на Клуба

  • Потребители на форума
  • 5223 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    BMW

Публикувано 11 декември 2007 - 13:15

:staro: от тогава имало е и по-тежки...
  • 0

logo-600-1002.png


#71 damian-123

damian-123

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 73 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Троян

Публикувано 04 февруари 2008 - 23:42

Катастрофа на магистрала Тракия 18+




днеска това клипче го гледам за 4-ти път и то се послучаиност го пускам и напрао като го видя ми се реве....как може със такава скорост да се кара по нашите пътища това се чудя.... дане дава господ да ни среща такъв на пътя :allhail:
  • 0

#72 Алекс Панов

Алекс Панов

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 189 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 21 март 2008 - 16:46

Днес блъснаха и убиха на място един ученик на тротоара до автобусна спирка във Варна. Човека управлявал колата (марката е Мерцедес) е неправоспособен - няма шофьорска книжка, затова и не казвам "шофьора". Управлявал е колата след употреба на алкохол. Снимки БГНЕС
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Аз също карам Мерцедес, но се различавам много от този който днес е убил човек. Днес следобед се прибрах в къщи, в петък следобед в нашата фирма не се работи за да не ни умре шефа щото е добър човек. Сипах си чаша, две, три та чак до четири ги докарах вино с лимонада, Слушах Мanowar, Maiden, M-Head, запалих си една пура дърпах със затворени очи на припек на терасата. Да, обаче в такова състоявие където краката ми се огъват като пипала на медуза и главата ми се върти като грамофонна плоча няма да се кача в кола.

Имам 2 автомобилни катастрофи и знам какво е!!! Ламарините издават звук все едно се къса картон или все едно късаш плат в магазин когато го купуваш на метър. И съшите ламарини се късат със същата бързина и лекота както картон или плат... Не го пожелавам на никой.
  • 0

#73 OgO

OgO

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 71 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 03 юни 2008 - 08:39

До скоро не се отнасях с достъчна сериозност по въпроса.
Е, никога не съм си позволявал да карам пиян, но 1 бира или 50гр, твърд алкохол смятах за допустимо.
Наскоро обаче един голфаджия се опита да влезе с колата си директно през шофьорската ми врата със 70-80 км/ч.
Спаси ме конструкцията на колата и страничните въздушни възглавници.
Голфаджията обаче пътувал без колан и беше в много лошо състояние. Колата му пък директно я откараха на вторични суровини.
Катастрафота стана малко следобед. Тъкмо бях обядвал скаричка на едно ОМВ. Обикновено я гарнирам с биричка,. Незма какво ми ми е било станало, обаче този път пих айрян.
Ако бях пил алкохол щяха да изкарат мен виновен и не ми се мисли ... можеше да съм подсъдим в момента ......
  • 0
W123 240 D 1980/Norway edition
W123 230 E 1984

#74 kalo76

kalo76

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 16 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Велико Търново
  • Автомобил:
    W123 200 1979 (или по-рано)

Публикувано 05 юли 2008 - 03:34

В крайна сметка никой не би искал да е на мястото на нещастника - да убиеш някого след употреба на алкохол:

Публикувано изображение
  • 0

#75 damian-E250

damian-E250

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 923 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Троян
  • Автомобил:
    W124 E-250TD/94'
    W123 200D/79'
    Sprinter 308D Maxi/98'
    Lada Niva 1.6/94'
    kawasaki klx 250/
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 11 май 2009 - 14:04

Малко да съживя темата със една моя май поредна глупост :)
Направо немисе казва как карах леко пийнал на 8 бирички (каменица).......
Направо нейскам повече така да става че много не е редно :)



Тука преди 1 месец едно мое приятелче със най-новата джета се напи спряхаго куките наду 2.96 промила...
Ядосалсе че му я взели книжката и се удря във една кола (опел астра)
Но сега много съжалява за глупостите му за една вечер.
  • 0
Публикувано изображение




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни