Колата не е мерцедес, но това няма значение.
Кара се редовно,предния ден съм навъртял 100км,а до
сутринта акумулатора е умрял.
Не съм забравял нищо да свети или да е включено.
Акумулатора е на 6 години и е някаква марка Tudor, за която не съм чувал досега.
Има си течност..
Както и да е, свалих го,замерих го и показваше 12волта.После го включих да се зарежда. На сутринта го замерих и показваше 13волта.
Слагам го на колата ,въртя ключа и пак нищо - едва направи 1/5 оборот и започна само да цъка..Не опитах да паля втори път.
Замерих го веднага и видях,че е паднал отново на 12волта.
Как толкова бързо падна с от 13 на 12 волта?
Май е за хвърляне?
Сложих някакъв издухал акумулатор и колата запали. Замерих дали зарежда динамото - да зарежда./слава богу/
Откъде да си купя читав акумулатор и каква марка да е?
Трябва да е с тези показания
Трябва да е 70ампер часа и да има стартов ток 700 ли?




Виж ГАРАЖА












