Колеги колата е Мерцедес 124 200Е 92 Г.Искам да направя диагностика на компа .Има букса в близост до акумолатора с капаче.Но като отида при диагностик ми отговаря, че това е за климатроника.По изчетеното от мен, точно там се прави тази диагностика ,през буксата на климатроника.Дайте съвет.Да не би да има и друга букса .П.П. Колата е КУПЕ.,
диагностика
Started by dan4060 6ipa, 03 Jul 2011 - 13:14:41
No replies to this topic
1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users












