Колеги!
И излезе нов проблем... и то защото някое вандалче е решило да си поиграе с моята кола. Общо взето, след като ми откраднаха огледалата на Ц-класата, сега се замислям да търся гараж за 190-тката.
Както и да е, проблема е следния: някой ми беше огънал чистачката на 190тката. Т.е беше вдигната и заклещена да стои изправена. В следствие на това, след като я върнах на нормалната и позиция, тя стърчеше леко и недолепва плътно до стъклото. В следствие на това не чисти добре (само едни сектор от полукръга който прави) и е грозно... И така, някой да е имал подобен проблем и да знае кое може да се е изкривило и най-вече как мога да го оправя? Едно уточнение - не е самата чистачка изкривена, а рамото на което тя се закача. Гледах на други 190тки и това рамо стои по-прибрано. Идеи? Помощ!
Благодаря много предварително!
Чистачката
Started by dobrodeliev, 07 Nov 2010 - 13:48:16
1 reply to this topic
#1
Posted 07 November 2010 - 13:48
#2
Posted 07 November 2010 - 18:29
колега имах подобен проблем с ЦЛК ,ако е сьщия механизам, има една дебела пружина която я притиска кьм стьклото,беше разтегната,като са опитвали да свалят чистачката ! внимателно я сабери ,внимаваи че може да се счупи,много плавно я сьбираи, УСПЕХ
ML- W163-W164 - AMG
1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users












