Към съдържанието

  •  

Снимка

МЕНТЕТАТА на Bosch


  • Please log in to reply
45 мнения по тази тема

#1 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 27 октомври 2005 - 11:24

Eто тук е мястото да ви насоча вниманието към темата за МЕНТЕТАТА който продават така наричащи себе си "Орторизирани дилъри" :angry:
Също ТУК можете да споделите свойте мнения отностно кой магазини сте доволни или обратно.Но май се отплеснах Sorry.
Тази дистрибуторна капачка е закупена от магазина Киров-Бош на ул."Оборище" в София в комплект с Палеца,и 6 бр. свещи, сeга не си спомням точната цена, но над 350 лв.комплекта. И какво стана мислите Surprised Свещите ги изхвърлих още на
5 хил. км.
Палеца на 3500 км. Но това преля чашата.
Виж снимките

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение
  • 0

#2 DJ FUNKY

DJ FUNKY

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2660 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    C 220 Т CDI Sport 1999 г. W 124 300 D Turbo 1992 г.

Публикувано 29 октомври 2005 - 13:29

аз имах същия проблем със свещите БОШ от същия вносител.вече кабелите ,свещите,капачката и палеца от 20-тина хил. насам са ми БЕРУ и нямам забележки за момента
  • 0
Публикувано изображение
СИРОМАХ DJ , ЖИВ ДЯВОЛ !!!!!
DON`T FUCK WITH MODERATORS!
MY FACEBOOK
http://stara-sofia.com/
Гласувайте за доброто име на "Мерцедес - Бенц Клуб България" В БГ ТОП
Публикувано изображение

#3 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 30 октомври 2005 - 16:53

аз имах същия проблем със свещите БОШ от същия вносител.вече кабелите ,свещите,капачката и палеца от 20-тина хил. насам са ми БЕРУ и нямам забележки за момента

А свещите им са пълен боклук ;)
  • 0

#4 alex2

alex2

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 9 Мнения:

Публикувано 09 март 2007 - 08:19

незабравяйте че бош имат заводи в турция а за нашия пазар всичко идва от там
  • 0

#5 W123

W123

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2824 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 09 март 2007 - 08:46

незабравяйте че бош имат заводи в турция а за нашия пазар всичко идва от там

Съгласен съм,но вчера ходих до един магазин да си търся едни чаркалъци,и ги питах далии имат ефтини Турски понеже не са толкова важни и не държа на качество.
Отговора беше еднозначен-от 01.01.2007 просто трябва да забравим за ефтини Турски стоки заради евросъюза.
Така че вече би трябвало да навлезят качествени европейски стоки,или поне да изчакаме да свършат ментетата по складовете.
  • 0

#6 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 09 март 2007 - 08:58

незабравяйте че бош имат заводи в турция а за нашия пазар всичко идва от там

За турски не зная :dontknow:

Бош имат завод в унгария, там се произвеждат помпите и др. артикули.
  • 0

#7 mbenz

mbenz

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2892 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    МВ 124/Е 250D 20V'94г.

Публикувано 09 март 2007 - 10:23

За Бош авто-части мога да препоръчам "Симеонов-Бош"!От години взимам само от него и не е имало издънка!Ако някой прояви интерес ще дам телефона му.
  • 0
Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

#8 W123

W123

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2824 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 09 март 2007 - 10:49

И само да допълня адаша.
И аз имам един познат който търгува с турски стоки.Той ми е казвал че ако на една стока от Турция пише произведено в Турция ,значи би трябвало да няма проблеми,но ако пише произведено в EU то вече опребелено е ментарляк.
  • 0

#9 краси124

краси124

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 28 Мнения:

Публикувано 10 март 2007 - 21:45

Момчета,просто марката Бош е едно голямо дърво,независимо къде е произведена,това е най нискито качество от добрите марки, замислите се защо е най лансирана като марка в най-бедните страни.Защо в Германия е една от евтините фирми,което ако някой го оспори не е пазарил,Копувал съм свещи и за дизел и за бензин,докато се пребера до България все някоя изгърмяла цената си еспочти същата като тука.Да не говоря за акомулаторите им,най-големите боклуци,вече имам два,който изгърмяха като направиха година.Българските са каде,каде.......
  • 0

#10 kiril

kiril

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 442 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W201 1992 1.8 - Sold

Публикувано 11 март 2007 - 20:24

Момчета,просто марката Бош е едно голямо дърво,независимо къде е произведена,това е най нискито качество от добрите марки, замислите се защо е най лансирана като марка в най-бедните страни.Защо в Германия е една от евтините фирми,което ако някой го оспори не е пазарил,Копувал съм свещи и за дизел и за бензин,докато се пребера до България все някоя изгърмяла цената си еспочти същата като тука.Да не говоря за акомулаторите им,най-големите боклуци,вече имам два,който изгърмяха като направиха година.Българските са каде,каде.......

Ако действително е така, защо именно Бош е една от трите одобрени марки от МБ заедно с Беру и Шампион, които са абсолютно взаимозаменяеми? :dontknow:
  • 0

#11 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 11 март 2007 - 20:42

Тук магазинчето ми продава БОШ,каквото и да ми потрябва все БОШ ми дават.Проблеми до момента нямаме :dontknow:
  • 0
.

#12 Само Дизел

Само Дизел

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 929 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Германия

Публикувано 12 март 2007 - 16:19

...Защо в Германия е една от евтините фирми,което ако някой го оспори не е пазарил..


За всичко друго съм съгласен с теб, но да кажеш, че Бош са евтини, няма начин! Мен всъщност най-много за това ме е яд на тях - щото хем продават боклуци, хем скъпи, та скъпи...

Преди време купувах едни разпръсквачи за дюзи, директно от Бош, Германия. От 4 броя, два бяха произведени в Турция, два в Индия! Е, поне си пишеше. Ама цената им беше, като за швейцарски. Та факт е, че и Бош, като всички останали са си разхвърляли производството из разни страни с ниски заплати и не смогват да контролират качеството.
  • 0
Mercedes-Benz - защото животът е твърде кратък.
'91 S124 300 TD Turbodiesel OM603

#13 mbenz

mbenz

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2892 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    МВ 124/Е 250D 20V'94г.

Публикувано 12 март 2007 - 19:51

Абе на Бош не мога да не им призная редовите помпи за дизел!!!С другите продукти се излагат чат-пат наистина!
  • 0
Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

#14 sky

sky

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2135 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София;Казанлък
  • Автомобил:
    190E 2.3

Публикувано 12 март 2007 - 19:57

Изнесели се едно производство и му пада качеството.Евтина работна ръка-по-голяма печалба ;)
  • 0
Публикувано изображение

#15 kyuss

kyuss

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 242 Мнения:

Публикувано 12 март 2007 - 22:05

Преди няколко години една индийска компания успява да УБЕДИ( не им е било нужно много време,явно)Бош да прекратят производството на компоненти и рез.части за редови и роторни помпи в последния си обект в Европа(Франция) и да го изнесат в Индия. И да се скъса човек от търсене,разпръсквачи Бош освен от Турция,Бразилия и Индия(в Щатите,чета вече имало и китайски) не може намери. Предполагам,ако се изръси човек за цяла ГНП,ще да пише Made in India(или нищо)...Има из нета статии още по въпроса,имаше пространен материал от "Хинду Таймс" с хвалби от сорта на "цялата производствена гама на Бош за предкамерни дизели е в ръцете на индийския работник" и т.н....
A,и това:
http://delphi.com/ne...42028-06022005/
  • 0
Blood, Sweat and Diesel !




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни