Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

автоматична скоростна кутия


  • Please log in to reply
4 мнения по тази тема

#1 galactico

galactico

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 5 Мнения:

Публикувано 19 януари 2010 - 04:14

Колеги здравейте. Имам пита за А класа 160 автоматик типтроник. Проблемът е такъв, че колата остана на втора скорост и изписа Ф на таблото. Не се сменят скоростите освена задна и като мина на директна съм винаги на втора. Намирам се в Италия, посетих два сервиза и учудващо не могат да разберат къде е проблема. Закичаха я на компютри, разни профилактики и до там. Казаха ми само, че проблемът е в кутията, но не се наемат да я правят. Приятел от БГ ми каза да сменя маслото. Възможно ли е да се оправи този проблем само от една смяна на маслото?

Този пост е редактиран от hektor: 19 януари 2010 - 08:53
преведох от шльокавица

  • 0

#2 KRASI_500

KRASI_500

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 275 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:sofia
  • Автомобил:
    220 CE-1995

Публикувано 19 януари 2010 - 07:23

Колега в Италия не може да няма сервиз за автоматици.Като смениш маслото и филтъра не ми се вярва да се оправи проблема ама нищо не пречи да пробваш но имай в предвид че ако ти отворят кутията ще ти сменят отново маслото.Пиши в кой град си щото имам няколко познати които се занииават с това.
  • 0

#3 galactico

galactico

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 5 Мнения:

Публикувано 21 януари 2010 - 06:37

Колега в Италия не може да няма сервиз за автоматици.Като смениш маслото и филтъра не ми се вярва да се оправи проблема ама нищо не пречи да пробваш но имай в предвид че ако ти отворят кутията ще ти сменят отново маслото.Пиши в кой град си щото имам няколко познати които се занииават с това.


  • 0

#4 galactico

galactico

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 5 Мнения:

Публикувано 21 януари 2010 - 06:43

namiram se blizo do rim vav frosinone otgovariam ti za vtori pat zashtoto nesam siguren dali si poluchil parviat mi otgovor ta tova imah vpredvid dali vaobshte da go smeniam ili da tarsia nachin za eventualen remont maistorat v serviza mi kaza che shte ia demontira i isprati v rim na remont maksimumat cena koiato moje da struva remontat e 1200 euro ta se chudia da ne bi edna nova kutia da struva tolkova

превод:
намирам се близо до Рим във фросиноне отговарям ти за втори пат защото несам сигурен дали си получил първият ми отговор та това имах впредвид дали въобще да го сменям или да търся начин за евентуален ремонт майсторът в сервиза ми кажа че ще я демонтира и испрати в Рим на ремонт максимумът цена която може да струва ремонтът е 1200 еуро та се чудя да не би една нова кутия да струва толкова
  • 0

#5 House M.D.

House M.D.

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3301 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    1. Suzuki Sv650, '04
    silver

Публикувано 21 януари 2010 - 10:11

Колега galactico,
за втори път се налага да превеждаме коментарите ти.

Ако нямаш кирилизирана клавиатура,
можеш да ползваш кирилизатор!

Другият път когато пак пишеш на латиница, мненията ти за напред
ще бъдат сложени за преглед от Модератор!
  • 0
Застраховки Каско и ГО - Тук!

Нашите мисли определят желанията ни, но само нашите действия показват това, което сме в действителност!

Публикувано изображение
Отбор по футбол на Мерцедес - Бенц Клуб България - Тук!
Публикувано изображение




1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни