Към съдържанието

  •  

Снимка

Eл стъкла?Части и монтаж


  • Please log in to reply
4 мнения по тази тема

#1 vde

vde

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 19 Мнения:

Публикувано 28 август 2006 - 14:56

Къде мога да си намеря части да си направя стъклата ел. като искам при включване на алармата да се самозатварят?

А и някой да знае от де да си изкопая бутон за авариините за 190тка, че моя нещо се строши. :huh:

едит:
А и в коя морга/магазин мога да си намеря части за шибидах?


10х

:yahoo: :FlagMB:
  • 0

#2 вики

вики

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 332 Мнения:
  • Град:РУСЕ

Публикувано 28 август 2006 - 17:01

Това с алармата е голяма набутвация!
Казва се комфорт-система и колата ти трябва да я има а алармата да я подържа.
Само дето като отключиш и отново заключиш ти смъква дигнатите стъкла а след време спира да действа.Пресния слуяай е от тази сутрин !Добре че си спирам колата до кабинката на полицая ;)
Комфорт системата е като заключваиш с ключа и задържиш в най-крайно положение ако има отворен прозорец или люк ги затваря.Това си е екстра на колата а не на алармата
  • 0
Е 250 DIESEL 20v 113hp 1994
Публикувано изображение

#3 MB 2316

MB 2316

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 55 Мнения:

Публикувано 28 август 2006 - 22:05

Не е задължително да имаш комфорт система , а само алармата да управлява модулите на ел. стъклата . Това със задържането на копчето за заключване е така на по-новите аларми само . Какво ще кажеш за аларма RANGER на баба ми от абитуриентската :D !? Имах такава и като натисна закл. се вдигаха всички стъкла без да задържам нищо по алармата . Има начин и не е скъп . Хм, не говоря за преправянето на стъклата в ел. стъкла . ;)
  • 0

#4 borchev

borchev

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 506 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:КОЛИ ЗА СКРАП
  • Автомобил:
    2 х W140 V8+V6
    +ОЩЕ 3-4:)
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 29 август 2006 - 08:49

Къде мога да си намеря части да си направя стъклата ел. като искам при включване на алармата да се самозатварят?

А и някой да знае от де да си изкопая бутон за авариините за 190тка, че моя нещо се строши. :huh:

едит:
А и в коя морга/магазин мога да си намеря части за шибидах?


10х

:yahoo: :FlagMB:

епа написал съм че продавам 190-ка на части...имам бутон обади се и е твой :)
  • 0

" самозадоволяването е за удоволствие-
еването за престиж"

 


#5 Илко

Илко

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 7 Мнения:

Публикувано 19 септември 2006 - 13:20

Къде мога да си намеря части да си направя стъклата ел. като искам при включване на алармата да се самозатварят?

А и някой да знае от де да си изкопая бутон за авариините за 190тка, че моя нещо се строши. :huh:

едит:
А и в коя морга/магазин мога да си намеря части за шибидах?


10х

:yahoo: :FlagMB:

Приятел скори си направих 124та така като искаш ти да се затварат стъклата.Иди там където поставят аларми и ще ти сложат един модол(Ако искаш само предните) или два за и задните.Това нещо се връзва към алармата.Нещо подават и постоянен ток към стъклата.Не съм много запознат с технологията но на мен ми струва 50лв. всичко(само предни стъкла)Карам така вече трети месец и нямам никъкви проблеми.Успех
  • 0




2 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 2 гости, 0 анонимни