Искам да попитам някой знае ли дали серийното CD на W169 дали чете формат MP3 ?
Въпрос относно серийното CD на W169.
Started by Dankich, 09 May 2009 - 18:27:31
2 replies to this topic
#1
Posted 09 May 2009 - 18:27
#2
Posted 22 June 2009 - 10:55
Не знам дали при различните модели е различно, но моят фабричен касетофон чете само сиди формат.
#3
Posted 22 June 2009 - 11:19
Колега,Искам да попитам някой знае ли дали серийното CD на W169 дали чете формат MP3 ?
В W169 се вграждат няколко различни модела цд-та.
Ако може да кажеш какъв модел е твоето, мисля че ще има кой да каже дали чете МП3, а най-лесно е да пробваш, няма да се развали ако му сложиш диск с МП3
Mercedes-Benz - Unlike any other!
1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users




View Garage








