Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

кора на предна лява вратаскърца


  • Please log in to reply
3 мнения по тази тема

#1 124_2.5D lim

124_2.5D lim

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 235 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:АВТОМОБИЛИ ,МРАЗЯ НАКОЙ "МАЙСТОР" ДА РОВИ ПО МОЯТА КОЛА,ДА НЕ ЗНАЕ КАКВО ПРАВИ ВСЪЩНОСТ И ДА СЕ НАЛАГА АЗ ДА ПИПАМ СЛЕД НЕГО
  • Автомобил:
    W 124 - E250 DIESEL, 94 кс, 93г.
    ВАЗ 2107, 75кс, 88г.

Публикувано 29 април 2009 - 11:30

Здравейте, появи ми се скърцане на предната кора на лявата врата и дръжката е хлабава как се стяга това чудо, търсих и не намерих тема за разглобяване на врати (колата е Е250Д, 93 на стълката и 94 по талон- вече и аз не знам коя е)
Когато я купих предния собственик каза че са разглобявани вратите за да се захванат лайсните от вътре против кражба и ми се струва че "някой "не ги е стегнал като хората
  • 0
ПРАВИ КАКВОТО ТРЯБВА ,ПЪК ТО ДА СТАВА КАКВОТО ЩЕ! :flagMB new:

#2 fika210

fika210

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 738 Мнения:
  • Град:Най-голямото село
  • Автомобил:
    W201 1991
    W210 2000

Публикувано 29 април 2009 - 11:41

Здравейте, появи ми се скърцане на предната кора на лявата врата и дръжката е хлабава как се стяга това чудо, търсих и не намерих тема за разглобяване на врати (колата е Е250Д, 93 на стълката и 94 по талон- вече и аз не знам коя е)
Когато я купих предния собственик каза че са разглобявани вратите за да се захванат лайсните от вътре против кражба и ми се струва че "някой "не ги е стегнал като хората


Колега, виж това тук
... и тук ...

Надявам се, че ще ти бъде полезно....
Успех!
:icon_coolgrin:
  • 0
Verba volant,scripta manent...Казаното отлита,написаното остава .../ако не го изтрият/....

На тази сладурана е кръстена нашата марка
Публикувано изображение
Мерседес Йелинек

#3 124_2.5D lim

124_2.5D lim

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 235 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:АВТОМОБИЛИ ,МРАЗЯ НАКОЙ "МАЙСТОР" ДА РОВИ ПО МОЯТА КОЛА,ДА НЕ ЗНАЕ КАКВО ПРАВИ ВСЪЩНОСТ И ДА СЕ НАЛАГА АЗ ДА ПИПАМ СЛЕД НЕГО
  • Автомобил:
    W 124 - E250 DIESEL, 94 кс, 93г.
    ВАЗ 2107, 75кс, 88г.

Публикувано 30 април 2009 - 21:18

работата е ясна, няма болтове за притягане на дръжката към вратата(така мислех да пристегна кората да не тропа)
всичко е на щипки
някой да има друго решение за притягане на кората към вратата?
  • 0
ПРАВИ КАКВОТО ТРЯБВА ,ПЪК ТО ДА СТАВА КАКВОТО ЩЕ! :flagMB new:

#4 tototo63

tototo63

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 1 Мнения:
  • Град:s. Orizare
  • Автомобил:
    Mercedes 124

Публикувано 02 април 2016 - 15:18

Здравейте, имам 124-ка и един проблем който се чудя как да отстраня.При отваряне и затваряне на вратите отпред страшно скързат.Някой да ме светне защо е така и решениен на проблема.Благодаря предварително!


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни