Jump to content

  •  

Photo

проблем с прозорците 220CDI


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 perfekt

perfekt

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 10 Posts:
  • Град:ВИДИН
  • Интереси:електроника
  • Автомобил:
    S350 1995г

Posted 26 July 2006 - 12:25

Здравейте колеги . Интересува ме някой знае ли как се програмира от ключа-дистанционен (като заключиш да се вдигат ел. стъклата, ако са свалени) .Преди ги вдигаше като задържиш копчето натиснато за заключване и като го задържиш на отключване ги сваляше ,но след като ходи на сервиз вече не е така.Става въпрос за 220 CDI -2000г.Ключа е с инфрапорт.Благодаря предварително.Моля модернатора ако прецени че темата не е за тук да я премести.С търсачката нищо не открих за проблема
  • 0

#2 GiN

GiN

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 538 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:Хисаря
  • Интереси:интересни
  • Автомобил:
    W124 102.963

Posted 26 July 2006 - 16:15

Какво са правили в сервиза?Щом е било пак ще го бъде,но да видим колко нерви и усилия ще са нужни!Пробвай да я заключиш с ключа като го задържиш в крайно положение/заключване/да видим дали проблема е в дистанционното затваряне/трябва ли да се програмира нещо/ или недаи си боже са ти свили :evil: нещото за затварянето/някакъв блок беше ама какъв?/.
  • 0

#3 perfekt

perfekt

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 10 Posts:
  • Град:ВИДИН
  • Интереси:електроника
  • Автомобил:
    S350 1995г

Posted 26 July 2006 - 21:36

Значи с ключа отваря само лявата врата и я затваря , на дясната няма патрон според мен това е авариен вход(ако се прецака дистанционното).С една дума ключа не управлява централното...В сервиза незнам какво са правили.....
  • 0

#4 sky

sky

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2,135 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:София;Казанлък
  • Автомобил:
    190E 2.3

Posted 26 July 2006 - 22:20

Оправят едно,развалят две - български сервизи :angry:
  • 0
Публикувано изображение

#5 hipo

hipo

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 290 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:Хасково

Posted 26 July 2006 - 23:52

Здравейте колеги . Интересува ме някой знае ли как се програмира от ключа-дистанционен (като заключиш да се вдигат ел. стъклата, ако са свалени) .Преди ги вдигаше като задържиш копчето натиснато за заключване и като го задържиш на отключване ги сваляше ,но след като ходи на сервиз вече не е така.Става въпрос за 220 CDI -2000г.Ключа е с инфрапорт.Благодаря предварително.Моля модернатора ако прецени че темата не е за тук да я премести.С търсачката нищо не открих за проблема

Че тормози сервиза дето са ти го правили. Тя не става тая работа така. Има една детска поговорка "Който чупи - купи". Сигурно си дал куп пари за ремонта а те се е..ват. Един приятел така, докато му настройваха газовата уредба, майстора му счупи няква тръбичка дето струва 210 лв. и то пред него я счупи и най-нагло му каза "Добре че при мен ти се счупи, представи си че беше на път". Какво да говорим - българска работа, но само ние можем да си помогнем. Аз ако сметна че съм прав, да не ми са пред очите лрегрешилите. А за да сметна че съм прав се съветвам със хора, който умеят да мислят. Та моя съвет е закарай я да си я оправят, без значение дали това което трябва да се направи е да натиснеш някоя бутонна комбинация или да сменят някой блок.
  • 0

ML270 04г.

ex-С180 94г.


#6 Ceco2000

Ceco2000

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 5 Posts:
  • Град:софия
  • Интереси:мерцедес

Posted 27 July 2006 - 16:30

отиди в балкан стар и търси Бойко Виячки. аз имах подобен проблем със стъклата и той го оправи без пари. става много бързо като се задържат някои от копчетата
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users