Примерно имате усещането, че аватарът или името не са на този човек!
Мерцедес-Бенц Клуб България ви поздравява по случай първи април
Posted 31 March 2009 - 23:57
Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
• Бабини деветини • clk.babailiica.com • наргиле •
Posted 01 April 2009 - 02:16
Posted 01 April 2009 - 07:48

Posted 01 April 2009 - 09:04
Posted 01 April 2009 - 09:06
Posted 01 April 2009 - 09:28
Posted 01 April 2009 - 09:48
Posted 01 April 2009 - 09:54

Posted 01 April 2009 - 10:32
...(Иля да ме извинява, че му надух телефона от звънене
)
Поздрави
Posted 01 April 2009 - 10:41
Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
• Бабини деветини • clk.babailiica.com • наргиле •
Posted 01 April 2009 - 11:09
Posted 01 April 2009 - 11:15
Вени,ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА
![]()
че така си е много забавно много се смях еййй
Честит Първи Април на всички и приятно прекарване на празника

Posted 01 April 2009 - 11:18
Posted 01 April 2009 - 11:33
0 members, 1 guests, 0 anonymous users