Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Mercedes W221НА ЖИВО Е ДРУГА!


  • Please log in to reply
22 мнения по тази тема

#1 KoZmo

KoZmo

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 366 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Шопландия
  • Интереси:Mercedes-Benz |Y|
  • Автомобил:
    2001' MB W210 - E 220 CDI

Публикувано 30 юни 2005 - 22:28

Новата S-klasse...
Мне, някак си не е толкоз стил МЕРЦЕДЕС!!! По скоро ми се струва сякаш MADE IN COREA. :angry: . Най-отдолу има снимки на Hyundai (дано съм го написъл правилно). Това е за сравнение ;) :D :lol: ....
Абе няма това излъчване като 140. Според мене 220 е много по готина. Новата е взаимствана от доста коли. Като, че ли всички дизайнери са се побъркали и вманиачили по модернизма и комбинират със ретро елементи. Според мене W140 беше много по сполучлива. Не се знае колко ли дефекти ще даде 221...
Абе карай си 124-ката и не му мисли...

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
  • 0

#2 penchev

penchev

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 178 Мнения:

Публикувано 20 юли 2005 - 17:23

Приятел,ако се загледаш в арматурното табло,няма как да не се сетиш,че цялото е сякаш откачено от Е65/Е66 BMW актуална 7-ма серия и вкарано в Мерцедес-а :angry:

Аз лично строго осъждам такива начинания,колкото и каквото и да говори новият шеф в отдела за контрол на качеството,че всичко е по-добро и по-хубаво от всякога,просто се вижда,че нещата не са въобще розови !!!
  • 0
Публикувано изображение
www.bmwpower-bg.net

#3 KPAHK

KPAHK

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 3766 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:MLADOST CITY
  • Автомобил:
    MB E 200, 2016
    MB E 320 CDI, 2007
    Mazda3 BL, 2011
    Toyota Hilux DLX, 2007
    Punto MK1, 1998
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 21 юли 2005 - 09:20

a be da si go kajem napravo

USRALI SA IAKO RABOTATA

MBenz mai imat otchaivashta nujda ot smiana na rakovodstvoto :angry:
  • 0

#4 Jerry

Jerry

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 69 Мнения:

Публикувано 22 юли 2005 - 11:11

Момци, няа страшно! - истинските Мерцове са старите класики дето никога и никой(дори и Мерцедес) няма да се прееб* да произведе отново...- за съжаление, никой няма сметка да прави вечни неща - дори и МБ - причината е проста: Всеки иска да се купува постоянно от него - а не да купиш веднъж и за цял живот :( Освен наистина ВЕЧНИ ЛЕГЕНДИ, старите мерцедеси нищо друго не са донесли на компанията(то това си е името). Хубаво е че не се "предават" съвсем - като например БМВ (наистина ли няма кой да застреля Бенгъл?), или Ягуар (нищо против Форд - просто 500г "сантекс" на правилното място ще свършат чудна работа - вместо да ги слагат по автобуси и метрото в Лондон). Както и да е - не се ядосвайте много на новата еС класа - нека да я видим първо "на живо", може и да не е толкова зле... дори напротив. Не се притеснявайте и от "краденото" от БМВ 7 табло - ТО НЕ Е КРАДЕНО(това не означава че ми харесва) - същата концепция, барабар с "телевизора" е сложена в далечната среда на 80те години в концепткара на базата на 126... не мога да намеря снимки отвътре - но съм го виждал с очите си в музея в Зинделфинген! ще се пробам да сложа снимка отвън - пък дано някой от вас да има късмет и да намери ДОКАЗАТЕЛСТВО че всъщност МБ не "крадат" от БМВ ами точно обратното...
  • 0
ЕВАЛЛА СТАБИЛЯГИ!!!

#5 penchev

penchev

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 178 Мнения:

Публикувано 29 юли 2005 - 20:33

Jerry,използвах малко метафоризъм,като казах за арматурното табло ;)
Наистина приликата е убийствена - досега,като се обърнеш назад в историята,арматурните табла на двата големи автомобилни производителя се различаваха качествено ! Имах предвид,не кой по-рано е измислил едикакво си а това,че не само дизайна на таблото е почти идентичен ами дори кръглата "врътка" за оправление на навигацията и всичките системи,идентично както е I-drive системата интегрирана в мюнхенският аналог :( Един елемент,който пък никога,никъде не е бил показаван ... Липсата на скоростен лост ... Не са едно и две нещата !
Поогледай внимателно и в детайли и прецени ...
  • 0
Публикувано изображение
www.bmwpower-bg.net

#6 VladoBENZ

VladoBENZ

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 614 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Плевен
  • Интереси:В сърцето ми има място само за една жена, моето сладурче, и за много коли, все Мерцедеси :)

Публикувано 06 август 2005 - 18:35

Осирането е здраво...но аз затва ако си купя готин мерцедес, то ще е нещо от сорта на СТАРИЯ SL73 AMG а не по-новите тояжки...легендата НЕ продължава дами и господа...повече господа :)
  • 0
Публикувано изображение

#7 KoZmo

KoZmo

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 366 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Шопландия
  • Интереси:Mercedes-Benz |Y|
  • Автомобил:
    2001' MB W210 - E 220 CDI

Публикувано 09 септември 2005 - 18:45

Не знам, ама наистина откакто Бенгъл некъдърника пое BMW, марката доста погрозня (особено совалката 7ма-серия от 200х). Мен последното BMW което ме кефи е 7-мата серия ( E38 ).

Публикувано изображение
  • 0

#8 penchev

penchev

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 178 Мнения:

Публикувано 11 септември 2005 - 09:19

Евала !!! Един ден ще сменя Touring-a за една такава кола,дълга база INDIVIDUAL+Highline , възможно най-високото изпълнение :D

И аз лично не знам,какво ще правя след като след години трябва да сменя т.нар Е38 :(
  • 0
Публикувано изображение
www.bmwpower-bg.net

#9 KoZmo

KoZmo

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 366 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Шопландия
  • Интереси:Mercedes-Benz |Y|
  • Автомобил:
    2001' MB W210 - E 220 CDI

Публикувано 21 септември 2005 - 11:55

ВРЪЩАМ СИ ДУМИТЕ НАЗАД!!! НАЖИВО КОЛАТА Е НАПЪЛНО РАЗЛИЧНА И МИСЛЯ, ЧЕ Е ЕДНА ДОСТОЙНА КОЛА ОТ ВИСОК КЛАС. ИМА НАЙ-НОВИТЕ ТЕХНОЛОГИИ - ПРОСТО Е УНИКАЛНА! И Е ДОСТА ПО ГОЛЯМА ОТКОЛКОТО СЕ ВИЖДА НА СНИМКАТА.
  • 0

#10 neichev

neichev

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1019 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Добрич --- Варна
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W201 1988`

Публикувано 04 ноември 2005 - 19:51

Momcheta kakvoto i da kajem dali MB sa vzaimstvali ot BMW ili prilikata s sedmicata e golqma i az lichno sam malko razocharovan !!! i za men nai dobrata S-ka si ostava W140:))))
  • 0
Mercedes-Benz W201

#11 KoZmo

KoZmo

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 366 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Шопландия
  • Интереси:Mercedes-Benz |Y|
  • Автомобил:
    2001' MB W210 - E 220 CDI

Публикувано 08 ноември 2005 - 18:37

същата концепция, барабар с "телевизора" е сложена в далечната среда на 80те години в концепткара на базата на 126... не мога да намеря снимки отвътре - но съм го виждал с очите си в музея в Зинделфинген! ще се пробам да сложа снимка отвън - пък дано някой от вас да има късмет и да намери ДОКАЗАТЕЛСТВО че всъщност МБ не "крадат" от БМВ ами точно обратното...


Така е! Мерцедес са ползвали подобен дизайн преди 20-на години, та явно отново го правят със най-модерните технологии, а BMW изглежда доста по-скоро го правят........
  • 0

#12 Ta4kata

Ta4kata

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 394 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пазарджик

Публикувано 03 декември 2005 - 22:28

Maleee xora tazi kola e ludnica. Kakvo li nebix dal da i napravq edno krykche
  • 0
Мислих че ме е страх да летя! W140 колата мечтта Публикувано изображение

#13 W140

W140

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4552 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:фото, музика, пътувания
  • Автомобил:
    Двуколка '87

Публикувано 20 март 2006 - 15:00

новата с-класа е хубава, няма спор!
но наистина има много заемки от бмв например /арматурното табло/, но при с-класата таблото е много по-подредено и стилно
а за W140...мисля, че от ника си ми личи какво мисля за тази кола B)
  • 0
=> W140 <=
"Jeder Tag ist ein neuer Anfang, jede Nacht eine neue Versuchung."
Галерия W140
Публикувано изображение

#14 Bustter

Bustter

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 615 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Не се знае, знае ли се...
  • Интереси:Финикийски знаци.

Публикувано 26 март 2006 - 12:53

Возих се в тази еСка и несмятам да ви обеждавам колко е красива или нещо подобно( за мен е невероятна красавица по-добра е от w220) но всичко (возия екстри глезотии и т.н.) е точно като на нова еС класа от 30 години е лидер на пазара и показател за нови технологий и повярваите и тази е такава! Да идеята за предната гонзола е открадната от БМВ но да не забравяме че БМВ я зеха от Тоиота (и не само таблото си зеха от Тоиота Баварците вижте на стоповете на 7цата и стоповете на новя Авалона на Тоиота:

Публикувано изображение

плюс това тая идея по тъпите Американски стандарти се пак там трябва да големи продажбите ... тъи че не ми обясняваите кои от кого е крал, по-важното е че всички подлагат дупето за американския пазар, скоро очакваите да сменят махагона с пластмаса шото на хамериканците им по-харесва....
  • 0

#15 Гост_ACEГост_

Гост_ACEГост_
  • Гости

Публикувано 14 април 2006 - 23:21

Новата С-ка единствено предните фарове нещо куцат ми се струва
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни