Публикувано 09 февруари 2009 - 13:25
аз моето мнение си го писах о6те в преди6ната тема,но пак 6те го споделя.Хюндай!!!откраднат ли ти емблемта кара6 си Сонатка и тва е.(Мое мнение)Винаги Ц-класите са ми били грозни,ама с тая последната избиха рибата,1вата хубава.Винаги Е-класите са били мнг сполучливи,но с последната се изданиха яко.кви са тия фарове ква е тая задница,кой я е проектирал тая кола не знам.няма кво да се лъжем,моделите след 2001 са мнг калпави но поне визиика имаха,а са ни визия,ни качество.Съжелявам че от най-продавана Е-класата ще стане най-непродавана.