edit: сега пък видях че пише е36
А 140-ката не бих я отказал но трябва да продам 1 апартамент за да я поддържам.
Posted 14 January 2009 - 00:59
Posted 14 January 2009 - 10:21
И една гарсониера, за да я купишА 140-ката не бих я отказал но трябва да продам 1 апартамент за да я поддържам.
Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
• Бабини деветини • clk.babailiica.com • наргиле •
0 members, 1 guests, 0 anonymous users