Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

При покупка на W203!Детски болести, на какво да обърнем внимание!


  • Please log in to reply
464 мнения по тази тема

#136 Azazel

Azazel

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 116 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:London Isleworth alton close
  • Интереси:Motor oil company OIL DRG GROUP
    Car parts,service,and care for your vehicle
  • Автомобил:
    W203,W204 family car
    VW Passat CC Bluemotion GT-tech (Work horse)

Публикувано 26 септември 2016 - 08:19

Чакай сега че ще объркаш очакванията...това не е Хлопел или Форд и при бензина и дизела има заложени скъпи агрегати за ремонт. Носачите са здрави проблем по-скоро е сходимост на преден мост и желанието на 203-ките да "ходят" в дясно. При афтър маркет части е поносима поддръжката но от Мерц доста често обичат да произвеждат и някои части сами без аналог и тогава нещата са различни. При всички положения си иска адекватен бюджет не се заблуждавай.
  • 0

#137 NaniG

NaniG

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 27 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:Банкя

Публикувано 26 септември 2016 - 20:19

Много благодаря за включването на всички. Оглеждам се и като набележа нещо конкретно ще постна да видя и Вашето мнение. Аз не бързам може да се оглеждам и повече време докато намеря точно това, което търся.

vonko1988 искам малка кола за града. За жени са привлекателни, защото може лесно да намериш къде да паркираш в центъра, а и има спортен външен вид. 

Azazel подготвена съм, че поддръжката на този автомобил ще излиза една идея повече от поддръжката на сегашния ми Опел. Аз си харесвам колицата и си ме слуша, но нещо тези дни съм в размисъл дали пък не е време да сменя марката.


  • 0

#138 mradulov

mradulov

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 3721 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Автомобили
  • Автомобил:
    S203 220CDI Автоматик 2005г.

Публикувано 26 септември 2016 - 20:47

Няма друга кола дето да се паркира като Мерцедес. Там дето сега се мъчиш с Орела, с Бенца ще влизаш от раз. Поддръжката нека да е 2-2.5 идеи по скъпа, ама па си заслужава.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
  • 0
Mercedes-Benz - Unlike any other!

#139 NaniG

NaniG

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 27 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:Банкя

Публикувано 28 септември 2016 - 20:45

Здравейте отново,

 

Какво мислите за тези автомобили? http://www.autoscout...e=email-success

http://suchen.mobile...19&pageNumber=1

 

При всички положения ще се направи оглед на място. Според Вас заслужават ли си за тези пари или цената е висока? Не мога да преценя, тъй като в България цените са доста по-ниски.

 

Докато оглеждах обяви и гледах интериори ми възникнаха няколко въпроса и се извинявам предварително, ако Ви се сторят глупави. Направи ми впечатление, че има разлика в климатроника. Прикачам две снимки. На първата снимка повече прилича на климатик, или греша?

 

Прикачам още две снимки с въпрос за какво служат оградените в червено бутони?

 

 

Благодаря предварително!

Прикачени файлове


Този пост е редактиран от NaniG: 28 септември 2016 - 20:55

  • 0

#140 Azazel

Azazel

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 116 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:London Isleworth alton close
  • Интереси:Motor oil company OIL DRG GROUP
    Car parts,service,and care for your vehicle
  • Автомобил:
    W203,W204 family car
    VW Passat CC Bluemotion GT-tech (Work horse)

Публикувано 29 септември 2016 - 09:25

Има дигитален климатроник и автоматичен климатик с врътки и двата ще вършат работа. Цените са различни щото и колите са различни-реални! В БГ 99.9% са напудрени навеси винаги ще го казвам защото имам богат опит с чуждите пазари. Ако имаш възможност инвестирай в такава кола! Тук в Англия примерно...беше голям кеф за мен като купихме автомобил на почти 80 000 КМ. и го получих с реалната история от дилъра който още след покупката се свърза с мен с въпроса дали ще продължа гаранцията? Само с номера на автомобила можеш да получиш цялата информация от техническите прегледи,километри и почти всичко дори дали е претърпял катастрофа. И това не е само тук така че мен ако питаш винаги е по-добре да избираш кола която няма общо с БГ-шаманите.
  • 0

#141 sami

sami

    Администратор

  • Администратори
  • 2840 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Дармщат
  • Автомобил:
    W215 CL500
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 29 септември 2016 - 10:22

Заградените бутони на най-лявата снимка са за заводската аларма. Служат за изключване на обемните датчици или датчика за наклон.

Заградения бутон от най-дясната снимка е на печката. Вижда се също и дистанционното за включване на печката.


  • 1

#142 NaniG

NaniG

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 27 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:Банкя

Публикувано 29 септември 2016 - 18:11

Има дигитален климатроник и автоматичен климатик с врътки и двата ще вършат работа. Цените са различни щото и колите са различни-реални! В БГ 99.9% са напудрени навеси винаги ще го казвам защото имам богат опит с чуждите пазари. Ако имаш възможност инвестирай в такава кола! Тук в Англия примерно...беше голям кеф за мен като купихме автомобил на почти 80 000 КМ. и го получих с реалната история от дилъра който още след покупката се свърза с мен с въпроса дали ще продължа гаранцията? Само с номера на автомобила можеш да получиш цялата информация от техническите прегледи,километри и почти всичко дори дали е претърпял катастрофа. И това не е само тук така че мен ако питаш винаги е по-добре да избираш кола която няма общо с БГ-шаманите.

Благодаря,точно това исках да разбера. Относно климатроника значи няма голямо значение дали е дигитален или не. По принцип дигиталния повече ми допада.

 

madwifi Благодаря за разяснението. :)


  • 0

#143 sami

sami

    Администратор

  • Администратори
  • 2840 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Дармщат
  • Автомобил:
    W215 CL500
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 29 септември 2016 - 18:27

Дигиталния е по-добрия вариант. По прецизен е. И ти и пасажера може да си регулирате къде да ви духа, не само да регулирате температурата както при другия.


  • 0

#144 NaniG

NaniG

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 27 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:Банкя

Публикувано 29 септември 2016 - 18:51

Дигиталния е по-добрия вариант. По прецизен е. И ти и пасажера може да си регулирате къде да ви духа, не само да регулирате температурата както при другия.

Точно затова повече ми допада :)


  • 0

#145 Д. Пеев

Д. Пеев

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 465 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Перник

Публикувано 04 октомври 2016 - 20:34

Купих си телефон, тъй като стойката стоеше празна и беше доста грозно а не исках да я режа.

Управлява се през волана, чува се през говорителите, работи добре.

 

 

Прикачени файлове


  • 1

Стресни се, племе закъсняло! Живейш ли, мреш ли, ти не знайш! След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?

                                                                                      

                                                                                                                                                                                               Иван Вазов.


#146 trifonl

trifonl

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 395 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Интереси:Мерцедес и волейбол!
  • Автомобил:
    w202, C180, 122к.с. 1998
    w220, S500 4-matic, 306к.с., 2003

Публикувано 05 октомври 2016 - 09:04

Колега и на мен ми трябва такъв телефон за в220. Гледах в олх има доста но тези на които пише мерцедес са скъпи. Трябва ли да е от тях или мога да взема която и да е 6310и и да тръгне?


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • 0

#147 wertion

wertion

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 762 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Дупница
  • Автомобил:
    W203 C200 Kompressor 2004 - Sold
    W209 CLK 270 CDI 2005 -Sold
    W163 ML 280 2003 - Sold
    W211 E270 CDI 2004 - Sold
    E320 CDI EVO W211 2009
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 05 октомври 2016 - 09:47

Колега и на мен ми трябва такъв телефон за в220. Гледах в олх има доста но тези на които пише мерцедес са скъпи. Трябва ли да е от тях или мога да взема която и да е 6310и и да тръгне?
Sent from my iPhone using Tapatalk

Аз съм с нормална не е мерцедесова и нямам проблеми .
  • 0

Auto-logo-New-contur1178.jpg


#148 Д. Пеев

Д. Пеев

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 465 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Перник

Публикувано 05 октомври 2016 - 09:56

Не съм сигурен дали може с обикновена Нокиа, все пак има вероятност пиновете от долу да не се впаднат или да има недостиг на такива.
Но пак казвам, не съм сигурен!
Тази я купих за 150лв. Направо скочих в дълбокото.
 
Ето и обявата.

https://www.olx.bg/a...id_at=241212076
  • 0

Стресни се, племе закъсняло! Живейш ли, мреш ли, ти не знайш! След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?

                                                                                      

                                                                                                                                                                                               Иван Вазов.


#149 Bokouser

Bokouser

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 637 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    E350 CDI BlueEFF Avantgarde
    CL203 SportCoupé

Публикувано 05 октомври 2016 - 10:52

Пиновете са еднакви. И аз си купих нормална, после ми подариха още една. Едната е 6310, другата е 6310i и двете не са мерцедесови, но и двете работят идеално. Доколкото знам става дори 6210.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • 0

#150 Тони Александров

Тони Александров

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 167 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    С 200kompresor-1996г
    С 180-1996г

Публикувано 24 ноември 2016 - 21:45

Здравейте колеги . Попрочетох доста от коментарите , препоръките и мнението което сте дали . Интересуваме какво ви е мнението за този Бенц . http://m.mobile.bg/d...478616821530587
  • 0




5 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 5 гости, 0 анонимни