Jump to content

  •  

Photo
- - - - -

V-клас модели


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 kibormmm

kibormmm

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 24 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:Стара Загора

Posted 13 August 2008 - 21:51

Здравейте

Интересува ме някои знае ли какви са разликите в нивата на оборудване на Мерцедес V-клас Trend и Feshion?
  • 0

#2 san bernar

san bernar

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 113 Posts:

Posted 16 August 2008 - 17:30

Здравейте

Интересува ме някои знае ли какви са разликите в нивата на оборудване на Мерцедес V-клас Trend и Feshion?



Освен Тренд и Фешън има и Ембиънт. Не може да се каже какви точно разлики имат, защото май никой не знае какви са базовите разлики. Освен основното, те винаги са отрупани и с куп екстри, които са различни за всяка отделно взета кола. Онзи ден пък видях Вито не от V класата, а на него пишеше лукс и успях да забележа, че седалките са като на V класа, от онези отделните, с текстилна тапицерия.
Не съм виждал Тренд с масички.

Аз имам Тренд, 6 плюс едно. Отделни седалки, лява и дясна плъзгащи врати, разни пепелници отзад и държачи на шишета и пликове за отпадъци, още две запалки отзад, отваряеми задни елстъкла....

Иначе другите работи си ги има - клими, АSD, ASR, ETS, ABS, елпакети фул, махагон навсякъде ( пълен кич според мен).

И какво ли не още са му натрупали на този автомобил. И нужно и ненужно.
  • 0

#3 sarafa

sarafa

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 12 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:софия
  • Интереси:http://www.imdb.com/name/nm2791180/

Posted 09 September 2008 - 09:51

Тренд- пътнически базов модел което за V class хич не е малко,като се има в предвид, че всички след 99г. са с климатроник, а преди това климатик
Фешън- 50%повече екстри от тренд, като може освен всичките да си добавиш при началното закупуване, основно салона е плюшен и е модерна или различна на цвят
Амбиенте- висички до сега изброени екстри, като основно салонът е кожен :welldone

Мойта е Фешън, но съм виждал също като мойта без печка, без шибидах,без масичка :coolgrin
А ето я и нея
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users