
Posted 20 June 2009 - 12:53

Posted 20 June 2009 - 14:23
Posted 23 June 2009 - 21:42
Posted 25 June 2009 - 09:55


Posted 25 June 2009 - 10:34

Posted 13 July 2009 - 14:37


Audi A8
Posted 28 July 2009 - 09:46





Posted 28 July 2009 - 10:19
За автентичност могат да го направят да не му се отварят задните стъкла!
Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
• Бабини деветини • clk.babailiica.com • наргиле •
Posted 28 July 2009 - 11:09

Posted 28 July 2009 - 14:18
Хора с мерак,желание и талант
....Това е безспорно,загадката е каква марка е основата на този проект-шедьовър??!?!
Posted 28 July 2009 - 18:08
Така като гледам,това трбант или вартбург от старите,ма е и с дясна дирекция...
Ужассссссс........
Posted 28 July 2009 - 18:24
Posted 28 July 2009 - 22:01
Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
• Бабини деветини • clk.babailiica.com • наргиле •
Posted 28 July 2009 - 23:50
Posted 29 July 2009 - 01:05
Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
• Бабини деветини • clk.babailiica.com • наргиле •
0 members, 1 guests, 0 anonymous users