Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Тунинг на ML AMG


  • Please log in to reply
30 мнения по тази тема

#1 Mr_Shadow

Mr_Shadow

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 51 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia

Публикувано 19 март 2008 - 04:09

някой знае ли къде могат да ми направят отливки ХРОМ понеже имам МЛ АМГ искам да му тунинговам лайсните отпред и отзад като на АБТ да ги направя както е на тях пратиха ме в тояга ама там май с такова не се занимават,а някои неща си ги поръчах от САЩ за допулнителният тунинг само остана отливките в хром и напречните рейки в хром

М е р с и П р е д в а р и т е л н о
  • 0
A N D R E E V

#2 krasch

krasch

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1103 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Горна Оряховица

Публикувано 19 март 2008 - 09:23

някой знае ли къде могат да ми направят отливки ХРОМ понеже имам МЛ АМГ искам да му тунинговам лайсните отпред и отзад като на АБТ да ги направя както е на тях пратиха ме в тояга ама там май с такова не се занимават,а някои неща си ги поръчах от САЩ за допулнителният тунинг само остана отливките в хром и напречните рейки в хром

М е р с и П р е д в а р и т е л н о


Багай до Истамбул на екскурзия и докато обикаляте магазините с мацката ще ти го направят както искаш и не е скъпо.

Пък и не разбрах нали е AMG, защо трябва да стане ABT, ти на AUDI ли искаш да заприлича какво, колега AMG си е направено, май искаш да направиш тунинг на него, бе това в цял свят никой не го прави.
  • 0

#3 Mr_Shadow

Mr_Shadow

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 51 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia

Публикувано 19 март 2008 - 12:17

Ти не ме разбра,нали е АМГ искам да му направя лайсните отзад хром и отпред нали са 3-ри черти е по-същият начин е и АБТ и да му хромирам Лайсните на багажника аз поручах части за хром огледала,чистачки и др такива от САЩ и го направих само останаха тия неща затова питам дали някуде в бг правят ХРОМ или отливки
  • 0
A N D R E E V

#4 Avantgarde

Avantgarde

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 454 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна

Публикувано 19 март 2008 - 12:56

Пич, супер ме озадачаваш с темите си ! Сигурен ли си че това AMG не се състои от ваденка на задния капак ? Дали пък не искаш да го пласираш на някой цигански BOSS . Да не си видиш колата скоро в графа "Селски тунинг" . Карай си количката и не се занимавай с глупости (лично мнение) !
  • 0
W211-Avantgarde

#5 Мишо

Мишо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2421 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    W210-E200

Публикувано 19 март 2008 - 13:25

Ма верно колегата сякаш доста дезориентиран..... AMG-кво да му тунинговаш?!?!? щом е такъв мерака обаче,ми закарай го пак в великите щати дето сичко е с по висок стандарт,избери си тунинг студио и хората ще ти направят няколко проекта-избираш,плащаш и свиркаш доволно-парите не са проблем явно(дай боже всекиму).... ако искаш съвет как да тунинговаш качествено с части от стрийтмания например,едва ли ще може да помогне някой.....хем недоволен от ниския стандарт хем пускаш тема?!?!!? или си карай доволно ,или BACK to USA за Upgrade:)
Успех все пак и пусни фотоси с новата визия...
  • 0
Публикувано изображение
Проконтролирай деструктивността на стремежите си..да помислим заедно над крайността....и да отворим по бира....живеем заедно, умираме сами, нали?

#6 mrluigi

mrluigi

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 165 Мнения:

Публикувано 19 март 2008 - 18:28

хахахахах, ае чичи, купи си първо ml63 amg, после мисли как да го тунинговаш....
  • 0
Мъжете правят пари, не парите правят мъже.

#7 kombi124d

kombi124d

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 805 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Бяла техника на колела

Публикувано 19 март 2008 - 20:12

Багай до Истамбул на екскурзия и докато обикаляте магазините с мацката ще ти го направят както искаш и не е скъпо.

Пък и не разбрах нали е AMG, защо трябва да стане ABT, ти на AUDI ли искаш да заприлича какво, колега AMG си е направено, май искаш да направиш тунинг на него, бе това в цял свят никой не го прави.

Абе вие не четете и нищо не разбирате :excl: Вижте и другата тема на човека http://www.mbclub.bg...showtopic=11300 Всичко е качествено но тунинга на AMG е некачествен :excl: Он ,че си прай нов ЛЮЛИНГ оти теа неразбират и треа да го понакичи да стане отвънка като цирк а вътре кат стрелбище :D Момчето спазва добрия тон,но аз ще ви преведа: АБТ= Ае Бах Тунинга на AMG посен и некачествен :excl:
  • 0
Публикувано изображение
В тази криза няма пари за ракия,а жената купила хляб!

#8 W123

W123

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2824 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 19 март 2008 - 20:21

Карай я колата да я тунинговат Карлсон и готово.Мани го с теслата тоя АМГ пакет.
  • 0

#9 Blond

Blond

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 3955 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    C124 200E 1992
    S202 220CDI 11.1999
    W211 220CDI 04.2004
    C207 350CDI 06.2009
    W212 220CDI 11.2013
    W213 400d 07.2020

Публикувано 19 март 2008 - 20:50

Карай я колата да я тунинговат Карлсон и готово.Мани го с теслата тоя АМГ пакет.

Не с теслата - с козия крак се маха по-лесно пакета, пък бил той и на AMG.

Тази тема все повече ми заприличва на смешна тема за ДЪРА-БЪРА.
  • 0

#10 bodydoc

bodydoc

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 64 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Русе

Публикувано 19 март 2008 - 21:11

AMG класа бате!
  • 0

#11 kombi124d

kombi124d

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 805 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Бяла техника на колела

Публикувано 20 март 2008 - 19:44

AMG класа бате!

:icon_coolgrin: Лайсни ше слага момъка :D Метай комарници,щори,ролетки и си готов :0_yahoo:
  • 0
Публикувано изображение
В тази криза няма пари за ракия,а жената купила хляб!

#12 Mr_Shadow

Mr_Shadow

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 51 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia

Публикувано 21 март 2008 - 09:54

Пич, супер ме озадачаваш с темите си ! Сигурен ли си че това AMG не се състои от ваденка на задния капак ? Дали пък не искаш да го пласираш на някой цигански BOSS . Да не си видиш колата скоро в графа "Селски тунинг" . Карай си количката и не се занимавай с глупости (лично мнение) !



Защо да е селски тунинг аз нищо няма да пипам само искам ми направят багажника хром и предната част и задната част на колата дето са ивиците това не е селски тунинг
  • 0
A N D R E E V

#13 Mr_Shadow

Mr_Shadow

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 51 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia

Публикувано 21 март 2008 - 09:56

Карай я колата да я тунинговат Карлсон и готово.Мани го с теслата тоя АМГ пакет.


Да ти кажа Лоринзер правят по-добри оптични тунизи отколкото АМГ ,макар,че съм почитател на АМГ
  • 0
A N D R E E V

#14 Mr_Shadow

Mr_Shadow

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 51 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia

Публикувано 21 март 2008 - 09:59

Абе вие не четете и нищо не разбирате :excl: Вижте и другата тема на човека http://www.mbclub.bg...showtopic=11300 Всичко е качествено но тунинга на AMG е некачествен :excl: Он ,че си прай нов ЛЮЛИНГ оти теа неразбират и треа да го понакичи да стане отвънка като цирк а вътре кат стрелбище :D Момчето спазва добрия тон,но аз ще ви преведа: АБТ= Ае Бах Тунинга на AMG посен и некачествен :excl:



Много ми е интересно смееш се дори незнаеш какво искам какъв КИЧ,какви неща, аз няма да променям фейса само ще направя хром на някой неща,но незнам куде правят,всичко което казвам е нормално,но някой хора дори незнаят за какво говоря,дори и ти незнаеш за кои предни и задни прагове говоря,виж има автокъщи отиди и разгледай АМГ джиповете след 2007г и ще разбереш дали искам кич ,защото ти хабер си нямаш от това за което говоря,но се изказваш такива са опасни..... хаха
  • 0
A N D R E E V

#15 mclarencls

mclarencls

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 54 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Бургас
  • Автомобил:
    ML W164 280 CDI

Публикувано 21 март 2008 - 11:18

Даи снимки да го видим тоя ML AMG ---че стана много коментиран
  • 0




1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни