Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

G класа


  • Please log in to reply
18 мнения по тази тема

#16 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 27 ноември 2006 - 09:41

Що ли ми се струва,че тоя грозноватия на първите снимки е с Калифорнийска регистрация???Големи говеда еиииии,то едно,че такива тук рядко се срещат,ми и малкото представители им разказват играта.На такъв само Шевролет заслужава да кара. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
  • 0
.

#17 VladoBENZ

VladoBENZ

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 614 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Плевен
  • Интереси:В сърцето ми има място само за една жена, моето сладурче, и за много коли, все Мерцедеси :)

Публикувано 13 март 2007 - 16:06

Първо...за тая червената с петолъчката...те в капитолия я продаваха преди години...тя май беше Puch ако не се лъжа...и второ, някъде бях чел че 3-оски се произвеждали за русия специално....
  • 0
Публикувано изображение

#18 MDRAZHEV

MDRAZHEV

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 3 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 17 декември 2007 - 13:35

Преди време ,когато работих в една известна българска тунинг фирма ми докараха една G-класа. Беше боядисана в червено, вместо емблема и сложихме червена петолъчка отпред, на резервната гума сърп и чук и надписи СССР.Абе извратена работа, явно собственика испитваше носталгия по отминалите времена :rolleyes: Получи се доста добра съветска G-класа :D

Джипа, за който говориш е на мой приятел от Пловдив и искам да отбележа, че е изключително красив дзвер!!!
Оригинално е 300 бензин модел 463, после му сложи 420 бензин със скорости от S-класа, продаваше го известно време с големият мотор, но след като никой не го оцени, отново му върна оригиналният и сега пак се продава.
Джипа е с ОФФ РОУД окачване в перфектно състояние, а на живо е просто изключително красив!!! :bigemo_harabe_net-110:
Нещо не мога да се справя с качването снимки, за съжаление, иначе имам 2-3 негови снимки!
  • 0
"Не ходи накъдето те води пътя. Вместо това тръгни натам, където няма пътища и ги прокарай!"

#19 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 18 декември 2007 - 08:46

Кликваш за отговор,точно под ФТ на шрифт кликваш и пастваш адреса на снимката,после цлицаш ДОБАВИ ОТГОВОР и черпиш една бира ако се видим някога. :icon_coolgrin:
  • 0
.




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни