Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Проблем А140-Казаха ми, че може да е аксиален лагер


  • Please log in to reply
5 мнения по тази тема

#1 Mia

Mia

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 3 Мнения:

Публикувано 24 януари 2008 - 11:55

Здравейте :mbcb
Да, не ми е много до усмивки, защото колата, която толкова си я обичам се развали-трудно включва 1 и 5 и се чува тракане като е на скорост(този шум е още от Август). Шъмът се увеличава при по-висока скорост. Когато е изключена от скорост-няма никакъв шум. Казаха ми, че може да е аксиален лагер, но трябва да отиде на сервиз да я погледнат. Изчетох толкова за аксиален лагер, притискателен диск и т. н, че всички около мен ми се смеят. Особено мъжете, развира се...
В сервиз обясниха, че трябва да свалят скоростна кутия и двигател :nono за да установят какво е...Аз им нямам никакво доверие, защото не ми е за първи път да ми вземат космически суми, без да зная за какво точно... В момента не я карам от 2 дни, за да не причиня по-голяма повреда.
Някой има ли идея какво й има и да ми препоръча сервиз.

Благодаря!

Този пост е редактиран от ALEXONE™: 24 януари 2008 - 12:09
Редактирано заглавие.

  • 0

#2 House M.D.

House M.D.

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3301 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    1. Suzuki Sv650, '04
    silver

Публикувано 24 януари 2008 - 16:48

Здравейте :4036:
Да, не ми е много до усмивки, защото колата, която толкова си я обичам се развали-трудно включва 1 и 5 и се чува тракане като е на скорост(този шум е още от Август). Шъмът се увеличава при по-висока скорост. Когато е изключена от скорост-няма никакъв шум. Казаха ми, че може да е аксиален лагер, но трябва да отиде на сервиз да я погледнат. Изчетох толкова за аксиален лагер, притискателен диск и т. н, че всички около мен ми се смеят. Особено мъжете, развира се...
В сервиз обясниха, че трябва да свалят скоростна кутия и двигател :nono: за да установят какво е...Аз им нямам никакво доверие, защото не ми е за първи път да ми вземат космически суми, без да зная за какво точно... В момента не я карам от 2 дни, за да не причиня по-голяма повреда.
Някой има ли идея какво й има и да ми препоръча сервиз.

Благодаря!

Въпроса в случая е като караш на скорост и шума го има (това е ясно) , но кога изчезва - като натиснеш съединителя или като изключиш от скорост? А ако пуснеш по инерция пак ли го има? :icon_welldone:
  • 0
Застраховки Каско и ГО - Тук!

Нашите мисли определят желанията ни, но само нашите действия показват това, което сме в действителност!

Публикувано изображение
Отбор по футбол на Мерцедес - Бенц Клуб България - Тук!
Публикувано изображение

#3 Mia

Mia

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 3 Мнения:

Публикувано 24 януари 2008 - 17:12

Здрасти! Шумът изчезва, когато я изключа от скорост, по инерция - няма шум.
  • 0

#4 House M.D.

House M.D.

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3301 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    1. Suzuki Sv650, '04
    silver

Публикувано 24 януари 2008 - 17:17

Здрасти! Шумът изчезва, когато я изключа от скорост, по инерция - няма шум.

И на всички скорости шума си го има - така ли?
  • 0
Застраховки Каско и ГО - Тук!

Нашите мисли определят желанията ни, но само нашите действия показват това, което сме в действителност!

Публикувано изображение
Отбор по футбол на Мерцедес - Бенц Клуб България - Тук!
Публикувано изображение

#5 Mia

Mia

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 3 Мнения:

Публикувано 24 януари 2008 - 17:45

Да, усилва се при по-висока скорост.
  • 0

#6 300_TE_4MATIC

300_TE_4MATIC

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 90 Мнения:

Публикувано 26 януари 2008 - 19:52

Да, усилва се при по-висока скорост.

Ааааа може и да не е ааааксиален лагер :) Неприятно е но все става въпрос за сваляне на двигател :( За да е въпросния лагер има значение само дали е натиснат или отпуснат съединителя, това дали колата е на скорост или не изобщо не влияе на малкото лагерче.....но общо взето каквото и да си пишем само си гадаем :)
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни