Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

СБОРBMW в Калояново на писта


  • Please log in to reply
9 мнения по тази тема

#1 GiN

GiN

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 538 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Хисаря
  • Интереси:интересни
  • Автомобил:
    W124 102.963

Публикувано 13 май 2006 - 00:44

Случаийо попаднах на сбирката на bmw в Калояново на пистата-да Ви кажа беше добре/забавления в приятелски дух/защо не помислите за някой следващ сбор около Хисар,хем ще се топнете в минерална вода хем ще покараме на воля :)
  • 0

#2 racingboy190e

racingboy190e

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 198 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    W201 1991г. engine 102, 122h.p.

Публикувано 14 май 2006 - 11:22

Аз бях на събора на HONDA също в Калояново. Много ми хареса организацията беше добра,пистата също за България е хубава.Абе с една дума беше много хубаво!
Ако искате и ние можем да направим нещо подобно! ;) :)
  • 0

#3 Bustter

Bustter

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 615 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Не се знае, знае ли се...
  • Интереси:Финикийски знаци.

Публикувано 15 май 2006 - 21:23

Маи сме много малко а и повечето хора дето карат МБ-та нямат време и дори незнаят за форума.... малко трябва да набъбне форума да се съберат повече хора АлексУан да събере още помощници че тои горкия маи сам се справя и с форума и с неговите си работи.... за което му благодарим!!!
  • 0

#4 Capt.Vimes

Capt.Vimes

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 191 Мнения:
  • Град:Varna

Публикувано 15 май 2006 - 21:27

Маи сме много малко а и повечето хора дето карат МБ-та нямат време и дори незнаят за форума.... малко трябва да набъбне форума да се съберат повече хора АлексУан да събере още помощници че тои горкия маи сам се справя и с форума и с неговите си работи.... за което му благодарим!!!

АлексУан Кеноби :D
  • 0

#5 GiN

GiN

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 538 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Хисаря
  • Интереси:интересни
  • Автомобил:
    W124 102.963

Публикувано 16 май 2006 - 18:10

Минах пътьом от там и спрях за 20-на минути,имах среща на Сарая/бензиностанцията/.Наистина съжалявам че не съм обърнал внимание :unsure:
  • 0

#6 Dezki

Dezki

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1517 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 16 май 2006 - 19:30

аз ще ви кажа да набъбне форума!!! :angry:
И да набъбне трябва да се чете, иначе няма смисъл. За БМВ събора в Калояново имаше цяла тема, имаше и препоръки, който отива натам да се свърже с Вени и да се отиде официално.
А ако не знаете в момента АлексУан, Вени, моя милост и още двадесетина сериозни личности (с които се видяхме на срещите на 15.04 и 13.05 в София, и на които съм и благодарен за ентусиазма и времето което отделят) придвижваме нещата за съдебната регистрация на Мерцедес Клуб България, развитието на този клуб и по-нататъшните мероприятия.
За това да знаете, че имаме нужда от хора и учтиво приканвам всеки, които има желание и възможност да се приобщи към нас и да ни подкрепи, а не да чака на готово. За повече информация се свържете с АлексУан през ЛС или Имейл.
  • 0
Lancia Kappa TDS / Land-Rover 88 Series 3 FFR

#7 Capt.Vimes

Capt.Vimes

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 191 Мнения:
  • Град:Varna

Публикувано 16 май 2006 - 22:28

За това да знаете, че имаме нужда от хора и учтиво приканвам всеки, които има желание и възможност да се приобщи към нас и да ни подкрепи, а не да чака на готово. За повече информация се свържете с АлексУан през ЛС или Имейл.

Е добре де, аз съм от Варна.Как мога да ви помогна от тук . Готов съм да помогна. Наистина! :o
  • 0

#8 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 16 май 2006 - 22:33

За това да знаете, че имаме нужда от  хора и учтиво приканвам всеки, които има желание и възможност да се приобщи към нас и да ни подкрепи, а не да чака на готово. За повече информация се свържете с АлексУан през ЛС или Имейл.

Е добре де, аз съм от Варна.Как мога да ви помогна от тук . Готов съм да помогна. Наистина! :o

Имам скоро път към Варна и ще направим една среща за да си погворим ;) Бирата от Мен ЦаЦата от теб :D :D :D
  • 0

#9 Capt.Vimes

Capt.Vimes

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 191 Мнения:
  • Град:Varna

Публикувано 16 май 2006 - 22:39

За това да знаете, че имаме нужда от  хора и учтиво приканвам всеки, които има желание и възможност да се приобщи към нас и да ни подкрепи, а не да чака на готово. За повече информация се свържете с АлексУан през ЛС или Имейл.

Е добре де, аз съм от Варна.Как мога да ви помогна от тук . Готов съм да помогна. Наистина! :o

Имам скоро път към Варна и ще направим една среща за да си погворим ;) Бирата от Мен ЦаЦата от теб :D :D :D

И аз имам път към Сф от време на време,но не съвпада със сбирките за съжаление. :( Прати ЛС, когато идваш насам. Нямаш си представа колко искам да се срещна с теб! B)Н
  • 0

#10 изрода

изрода

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 43 Мнения:

Публикувано 20 май 2006 - 11:30

Случаийо попаднах на сбирката на bmw в Калояново на пистата-да Ви кажа беше добре/забавления в приятелски дух/защо не помислите за някой следващ сбор около Хисар,хем ще се топнете в минерална вода хем ще покараме на воля :)

А като попадна "случайно", защо не се обади някак си - имахме официална покана от организатора на купона - "Пича Пенчев", както го кръсти ALEXONE, да се появим величествено и представително - Ние от МЕрцедес Клуба
а така невеличествено и непредставително се разбягахме от дъжда двамината, които се намерихме случайно там - Cedric и Veni

"изрода", не Cedric :)
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни