Community Status Updates
→ mbenz
10x mbenz! Какво му е най-доброто на този мотор(2.2, 150к.с.)? Най-здрав ли е или просто колата върви най-добре с него?
11 Mar 2007 - 16:19:23
11 Mar 2007 - 16:19:23
· Unlock
· Lock
· Approve
This status update has reached the maximum number of replies allowed
Community Forum Software by IP.Board
Licensed to: Мерцедес-Бенц Клуб България
IPB Freelancers - Mod-Mall.com
